Эволюционное развитие организационно-технических систем
DOI:
https://doi.org/10.15587/1729-4061.2010.3274Ключові слова:
організаційно-технічна система, управління проектами, еволюція ОТС, мета еволюції, вільна енергіяАнотація
Розглянуто складові та особливості еволюційного розвитку проекту, обґрунтована мета еволюції організаційно-технічних систем.Посилання
- Томсон В. О проявляющейся в природе общей тенденции к рассеянию механической энергии / В. Томсон. — М.: ГТТИ, 1934. — 180 с.
- Харитонов А.С. На принципе триединства бытия / А.С.Харитонов // Казначеевские чтения №2. Сборник докладов участников международной научно-практической конференции 26-27 сентября 2009 г./ Под общей редакцией академика В.П. Казначеева. — Новосибирск: ЗСО МСА, 2009. — С. 177 – 184.
- Тесленко П.А. Траектория развития проекта как организационно-технической системы в многомерном пространстве переменных / П.А. Тесленко, В.Д. Гогунский // Тези доповідей VІ міжнародної конференції ”Управління проектами у розвитку суспільства” // Відповідальний за випуск С.Д.Бушуєв. — К.: КНУБА, 2009. — С. 188 – 189.
- Тесленко П.А. Оптимальное управление организационно-техническими системами / П.А. Тесленко, В.Д. Гогунский // Тези доповідей VІІ міжнародної конференції ”Управління проектами у розвитку суспільства” // Відповідальний за випуск С.Д.Бушуєв. — К.: КНУБА, 2010. — С. 197 – 199.
- Тесленко П.А. Эволюционная парадигма проектного управлення / П.А.Тесленко, В.Д. Гогунский // Управління проектами: Стан та перспективи: Матеріали VІ міжнародної науково-практичної конференції / Відповідальний за випуск К.В.Кошкін. — Миколаїв: НУК, 2010. — С. 114 – 117.
- Кубо Р. Термодинамика. / Риого Кубо. Пер. с англ. — М.: «Мир», 1977. — 304 с.
- Харитонов А.С. Народ и власть: гармония интересов. / А.С.Харитонов. // Государство, религия, церковь в России и за рубежом.— М.: РАГС при Президенте РФ, 2007. — № 3-4. — С.18–25.
- Охнянская Л.Г. А.А.Ухтомский и развитие идей теории нелинейных колебаний в области физиологии. / Л.Г.Охнянская, В.П.Мишин, Э.Л.Спектор. // Учение А.А.Ухтомского о доминанте и современная нейрофизиология : сборник научных трудов / Под ред. А.С. Батуева. — Л.: Наука, 1990. — С.60–84.
- Руденко А.П. Самоорганизация и прогрессивная эволюция в природных процессах в аспекте концепции эволюционного катализа / А.П.Руденко // Российский химический журнал. — М.: ИОНХ РАН, 1995. — Т. ХХХIХ. — N2. — 55–71 с.
- Подолинский С.А. Труд человека и его отношение к распределению энергии / С.А. Подолинский. — М.: ”Ноосфера”, 1991. — 83с.
- Харитонов А.С. Принцип золотой пропорции как характеристика процессов с памятью. / А.С.Харитонов, Л.А. Шелепин // Стратегия жизни в условиях планетарного экологического кризиса. В трех томах. — СПб.: Гуманистка, Т.2. 2002, — С.378–385.
##submission.downloads##
Опубліковано
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2014 Павел Александрович Тесленко
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution 4.0 International License.
Закріплення та умови передачі авторських прав (ідентифікація авторства) здійснюється у Ліцензійному договорі. Зокрема, автори залишають за собою право на авторство свого рукопису та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons CC BY. При цьому вони мають право укладати самостійно додаткові угоди, що стосуються неексклюзивного поширення роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом, але за умови збереження посилання на першу публікацію статті в цьому журналі.
Ліцензійний договір – це документ, в якому автор гарантує, що володіє усіма авторськими правами на твір (рукопис, статтю, тощо).
Автори, підписуючи Ліцензійний договір з ПП «ТЕХНОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР», мають усі права на подальше використання свого твору за умови посилання на наше видання, в якому твір опублікований. Відповідно до умов Ліцензійного договору, Видавець ПП «ТЕХНОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР» не забирає ваші авторські права та отримує від авторів дозвіл на використання та розповсюдження публікації через світові наукові ресурси (власні електронні ресурси, наукометричні бази даних, репозитарії, бібліотеки тощо).
За відсутності підписаного Ліцензійного договору або за відсутністю вказаних в цьому договорі ідентифікаторів, що дають змогу ідентифікувати особу автора, редакція не має права працювати з рукописом.
Важливо пам’ятати, що існує і інший тип угоди між авторами та видавцями – коли авторські права передаються від авторів до видавця. В такому разі автори втрачають права власності на свій твір та не можуть його використовувати в будь-який спосіб.