Резервування провізних можливостей парку автомобілів при доставці товарів в супермаркети
DOI:
https://doi.org/10.15587/1729-4061.2012.3302Ключові слова:
Резерв, витрати, доставка, штрафи, торгові точкиАнотація
Наведена математична модель оптимального резерву провізних можливостей парку рухомого складу по критерію мінімуму витрат, пов’язаних з доставкоюПосилання
- Миротин Л.Б., Интегрированная логистика накопительно-распределительных комплексов. — Москва: Экзамен, 2003. — 440 с.
- Vladimir PAPI, Jovan POPOVI. Vehicle fleet management: a Bayesian approach. [Текст] / Yugoslav Journal of Operations Research. - Faculty of Transport and Traffic Engineering University of Belgrade, Belgrade, Yugoslavia, 2011, Vol1, No.1, P. 77-91.
- Шептура А. Н. Повышение эффективности автомобильных перевозок партионных грузов при переменном спросе на перевозки: дис. канд. техн. наук: спец. 05.22.01 [Текст] / Харьковский национальный автомобильно-дорожный ун-т. — Х., 2004. — 162с.
- Нюркин О. С., Совершенствование системы организационно-технологического взаимодействия судоходных компаний и портов: автореф. дис. на соискание уч. степени канд. техн. наук: спец. 05.22.19 – «Эксплуатация водного транспорта, судовождение» [Текст] / Нюркин О. С. - Нижний Новгород, 2009. – 24с.
- Нефьодов М.А., Про умови перевезень товарів народного споживання в містах [Текст] / Нефьодов М.А., Макаренко К.Г. // Сб. научн. трудов «Автомобильный транспорт» / М-во образования и науки Украины; редкол.: Туренко А.Н. (гл. ред.) и др. – 2006. – Вып. 19. - С. 69-71.
##submission.downloads##
Опубліковано
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2014 Екатерина Григорьевна Ковцур
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution 4.0 International License.
Закріплення та умови передачі авторських прав (ідентифікація авторства) здійснюється у Ліцензійному договорі. Зокрема, автори залишають за собою право на авторство свого рукопису та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons CC BY. При цьому вони мають право укладати самостійно додаткові угоди, що стосуються неексклюзивного поширення роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом, але за умови збереження посилання на першу публікацію статті в цьому журналі.
Ліцензійний договір – це документ, в якому автор гарантує, що володіє усіма авторськими правами на твір (рукопис, статтю, тощо).
Автори, підписуючи Ліцензійний договір з ПП «ТЕХНОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР», мають усі права на подальше використання свого твору за умови посилання на наше видання, в якому твір опублікований. Відповідно до умов Ліцензійного договору, Видавець ПП «ТЕХНОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР» не забирає ваші авторські права та отримує від авторів дозвіл на використання та розповсюдження публікації через світові наукові ресурси (власні електронні ресурси, наукометричні бази даних, репозитарії, бібліотеки тощо).
За відсутності підписаного Ліцензійного договору або за відсутністю вказаних в цьому договорі ідентифікаторів, що дають змогу ідентифікувати особу автора, редакція не має права працювати з рукописом.
Важливо пам’ятати, що існує і інший тип угоди між авторами та видавцями – коли авторські права передаються від авторів до видавця. В такому разі автори втрачають права власності на свій твір та не можуть його використовувати в будь-який спосіб.