S-функції у зворотніх задачах диференційної геометрії та керуванні утворення форм
DOI:
https://doi.org/10.15587/1729-4061.2012.3310Ключові слова:
S-функції, асимптотичне наближення, математичне моделюванняАнотація
Пропонується система S-функцій, що дозволяє вперше у світовій науковій практиці описувати фізично реальні межі і поверхні областей будь-якої заданої форми в асимптотичному наближенні заданим ступенем точності з безперервно-диференційовними функціями ωПосилання
- Рвачев, В.Л. Методы алгебры-логики в математической физике [Текст] / В.Л. Рвачев. – К. : Наук. думка, 1974. – 259 с.
- Рвачев В.Л. Теория R-функций и некоторые ее приложения физике [Текст] / В.Л. Рвачев. - К. : Наук. думка, 1982. – 552с.
- Теория R-функций и актуальные проблемы прикладной математики [Текст] / Ю.Г. Стоян, В.С. Проценко, Г.П. Манько и др. - К. : Наук. думка, 1986. – 264 с.
- Курпа Л.В. Метод R-функций для решения линейных задач изгиба и колебаний пологих оболочек [Текст] / Л.В. Курпа. – Х.:НТУ «ХПИ», 2009. – 406 с.
- Слесаренко, А. S-функции в обратных задачах аналитической геометрии и моделировании тепловых процессов [Текст] / Анатолий Слесаренко // Восточно-Европейский журнал передовых технологий. – 2011. – T. 3, N 4(51). – С. 41-46. – Режим доступа : URL : http://journals.uran.ua/eejet/article/view/1575.
- Канторович, Л.В., Функциональный анализ в нормированных пространствах [Текст] / Л.В. Канторович, Г.П. Акилов. - М. : Физматлит, 1959. - 684 с.
- Ильин, В. П. Численные методы решения задач электрооптики [Текст] / В. П. Ильин – Наука, сибирское отделение, 1974. – 202 с.
- Бребия К. Методы граничных элементов [Текст] / К. Бребия, Ж. Теллес, Л. Вроубел. - М. : Мир, 1987. – 524 с.
##submission.downloads##
Опубліковано
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2014 Анатолий Павлович Слесаренко
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution 4.0 International License.
Закріплення та умови передачі авторських прав (ідентифікація авторства) здійснюється у Ліцензійному договорі. Зокрема, автори залишають за собою право на авторство свого рукопису та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons CC BY. При цьому вони мають право укладати самостійно додаткові угоди, що стосуються неексклюзивного поширення роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом, але за умови збереження посилання на першу публікацію статті в цьому журналі.
Ліцензійний договір – це документ, в якому автор гарантує, що володіє усіма авторськими правами на твір (рукопис, статтю, тощо).
Автори, підписуючи Ліцензійний договір з ПП «ТЕХНОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР», мають усі права на подальше використання свого твору за умови посилання на наше видання, в якому твір опублікований. Відповідно до умов Ліцензійного договору, Видавець ПП «ТЕХНОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР» не забирає ваші авторські права та отримує від авторів дозвіл на використання та розповсюдження публікації через світові наукові ресурси (власні електронні ресурси, наукометричні бази даних, репозитарії, бібліотеки тощо).
За відсутності підписаного Ліцензійного договору або за відсутністю вказаних в цьому договорі ідентифікаторів, що дають змогу ідентифікувати особу автора, редакція не має права працювати з рукописом.
Важливо пам’ятати, що існує і інший тип угоди між авторами та видавцями – коли авторські права передаються від авторів до видавця. В такому разі автори втрачають права власності на свій твір та не можуть його використовувати в будь-який спосіб.