Метрологічне забезпечення виробництва сповіщувачів полум’я
DOI:
https://doi.org/10.15587/1729-4061.2014.33133Ключові слова:
сповіщувач полум’я, радіометр інфрачервоного випромінювання, енергетична освітленість, спектр полум’я, фотоприймачі ІЧ випромінюванняАнотація
В роботі приведено результати досліджень метрологічних характеристик ІЧ радіометра. Радіометр має високу чутливість в робочому спектральному діапазоні від 4 до 5 мкм та широкий діапазон зміни енергетичних освітленостей - від 0.001 до 20 Вт/м2. Установлено умови виконання вимірювань з відносною похибкою вимірювань освітленості, що не виходить за межі ± 6 %.
Посилання
- Oficial'nyj sajt OAO "TENZOR". Available at : http://www.tenzor.net/
- Izmeritel' srednej moshhnosti i jenergii lazernogo izluchenija IMO-2N (1986). Pasport, Volgograd.
- OAO Nauchno-proizvodstvennoe predprijatie «Jetalon». Available at: www.omsketalon.ru/
- TOO «Firma Geosistema». Available at: www.geosystem.kz
- Kriksunov, L. Z. (1978). Spravochnik po osnovam infrakrasnoj tehniki. Moscow: Sovetskoe radio, 400.
- Vasil'chenko, N. V., Borisov, V. A. (1983). Izmerenie parametrov priemnikov opticheskogo izluchenija. Moscow: Radio i svjaz', 88.
- Gurevich, M. M. (1983). Fotometrija. Teorija, metody i pribory. Lviv: Jenergoatomizdat, 272.
- Gossorg, Zh. (1988). Infrakrasnaja termografija, Osnovy, tehnika, primenenie. Moscow: «Mir», 64.
- Butenko, V. K., Godovanjuk, V. M., Doktorovych, I. V., Jur’jev, V. G. (2001). Ustanovka dlja vymirjuvannja dynamichnogo diapazonu fotopryjmachiv. Naukovyj visnyk Chernivec'kogo universytetu, 112, 67–70.
- Doktorovich, I. V., Butenko, V. K., Godovanjuk, V. N., Jur'ev, V. G. (2002). Metodika opredelenija dinamicheskogo diapazona poluprovodnikovyh fotoprijomnikov. TKJeA, 6, 14–15.
##submission.downloads##
Опубліковано
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2014 Ірина Василівна Докторович, Василь Миколайович Годованюк, Василь Григорович Юр’єв
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution 4.0 International License.
Закріплення та умови передачі авторських прав (ідентифікація авторства) здійснюється у Ліцензійному договорі. Зокрема, автори залишають за собою право на авторство свого рукопису та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons CC BY. При цьому вони мають право укладати самостійно додаткові угоди, що стосуються неексклюзивного поширення роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом, але за умови збереження посилання на першу публікацію статті в цьому журналі.
Ліцензійний договір – це документ, в якому автор гарантує, що володіє усіма авторськими правами на твір (рукопис, статтю, тощо).
Автори, підписуючи Ліцензійний договір з ПП «ТЕХНОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР», мають усі права на подальше використання свого твору за умови посилання на наше видання, в якому твір опублікований. Відповідно до умов Ліцензійного договору, Видавець ПП «ТЕХНОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР» не забирає ваші авторські права та отримує від авторів дозвіл на використання та розповсюдження публікації через світові наукові ресурси (власні електронні ресурси, наукометричні бази даних, репозитарії, бібліотеки тощо).
За відсутності підписаного Ліцензійного договору або за відсутністю вказаних в цьому договорі ідентифікаторів, що дають змогу ідентифікувати особу автора, редакція не має права працювати з рукописом.
Важливо пам’ятати, що існує і інший тип угоди між авторами та видавцями – коли авторські права передаються від авторів до видавця. В такому разі автори втрачають права власності на свій твір та не можуть його використовувати в будь-який спосіб.