Методика определения динамической удерживающей способности сетчатых разделителей фаз
DOI:
https://doi.org/10.15587/1729-4061.2010.3332Ключові слова:
літальний апарат, паливо, роздільники фаз, сіткаАнотація
У роботі представлена інженерна методика розрахунку динамічної утримуючої здатності сітчастих роздільників фаз, що дозволяє на етапі ескізного проектування визначити працездатність засобів забезпечення суцільності палива в динамічних умовах.Посилання
- Государственный стандарт. Сетки проволочные тканые с квадратными ячейками нормальной точности. ГОСТ 6613–73. – М.: Изд-во стандартов, 1973. – 17 с.
- Государственный стандарт. Сетки проволочные тканые фильтровые: ГОСТ 3187–76. – М.: Изд-во стандартов, 1976. – 15 с.
- Давыдов С.А. Численный расчет взаимодействия свободной поверхности жидкости с сетчатой разделительной перегородкой / С.А.Давыдов // Сб. научн. тр. «Математическое моделирование в механике жидкости и газа». - Д., ДГУ, 1992. - С. 72 – 77.
- Капиллярные системы отбора жидкости из баков космических летательных аппаратов / Багров В.В., Курпатенков А.В., Поляев В.М. и др.; под. ред. В.М.Поляева. – М.: УНПЦ «ЭНЕРГОМАШ», 1997. – 328 с.
- Шенк Х. Теория инженерного эксперимента / Шенк Х.; пер. с англ. Е.Г.Коваленко. – М.: Мир, 1972. – 381 с.
- Rollins J.R. 23 years of surface tension propellant management system design, development, manufacture, test and operation // AIAA Paper. – 1986. - №.86-833. – 9 p.
- Tegart J.R. Influence of pressure transients on the perfomance of capillary propellant acquisition systems / J.R.Tegart // AIAA Paper. – 1976. – № 597. – 8 p.
##submission.downloads##
Опубліковано
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2014 Сергей Александрович Давыдов
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution 4.0 International License.
Закріплення та умови передачі авторських прав (ідентифікація авторства) здійснюється у Ліцензійному договорі. Зокрема, автори залишають за собою право на авторство свого рукопису та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons CC BY. При цьому вони мають право укладати самостійно додаткові угоди, що стосуються неексклюзивного поширення роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом, але за умови збереження посилання на першу публікацію статті в цьому журналі.
Ліцензійний договір – це документ, в якому автор гарантує, що володіє усіма авторськими правами на твір (рукопис, статтю, тощо).
Автори, підписуючи Ліцензійний договір з ПП «ТЕХНОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР», мають усі права на подальше використання свого твору за умови посилання на наше видання, в якому твір опублікований. Відповідно до умов Ліцензійного договору, Видавець ПП «ТЕХНОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР» не забирає ваші авторські права та отримує від авторів дозвіл на використання та розповсюдження публікації через світові наукові ресурси (власні електронні ресурси, наукометричні бази даних, репозитарії, бібліотеки тощо).
За відсутності підписаного Ліцензійного договору або за відсутністю вказаних в цьому договорі ідентифікаторів, що дають змогу ідентифікувати особу автора, редакція не має права працювати з рукописом.
Важливо пам’ятати, що існує і інший тип угоди між авторами та видавцями – коли авторські права передаються від авторів до видавця. В такому разі автори втрачають права власності на свій твір та не можуть його використовувати в будь-який спосіб.