Зниження собівартості тиснення шляхом виготовлення кліше методом прототипування
DOI:
https://doi.org/10.15587/1729-4061.2010.3333Ключові слова:
кліше, тиснення, прототипування, тиражестійкість, поліграфічні технології, лазерне спіканняАнотація
Метою роботи є розробка технологій виготовлення кліше методом прототипування. Для виробництва кліше для тиснення був обраний спосіб SLS - спосіб вибіркового лазерного спікання. Використавши технологію швидкого прототипування SLS та матерiал LaserForm A6, був виготовлений штамп для тиснення.Посилання
- Борисов Б. Печатные и отделочные процессы. Материалы [6-й международной выставки «ПИЛИГРАФБУДМАШ», Москва, май 1991] // Полиграфия. – 1991. – № 9. – с.7-10.
- Гарячева А., Соболева Ю. Пути повышения качества клише. Полиграфия, 1983, №10, с 6-8.
- Грабченко А.И., Чернышов С.И., Верезуб Н.В., Витязев Ю.Б., Доброскок В.Л., Кнут Х. Интегрированные технологии ускоренного прототипирования и изготовления. Монография: 2-е изд., перераб. и доп. / Товажнянский Л.Л., Лиерат Ф. / Под. ред. Л.Л. Товажнянского, А.И. Грабченко. - Харьков: ОАО «Модель Вселенной», 2005.
- Шпак А.П., Майборода В.П., Куницкий Ю.А., Рево С.Л Нанослоистые композиционные материалы и покрытия. - К.: Издательский дом академической периодики, 2004. – 164 с.
##submission.downloads##
Опубліковано
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2014 Андрей Сергеевич Гордеев
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution 4.0 International License.
Закріплення та умови передачі авторських прав (ідентифікація авторства) здійснюється у Ліцензійному договорі. Зокрема, автори залишають за собою право на авторство свого рукопису та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons CC BY. При цьому вони мають право укладати самостійно додаткові угоди, що стосуються неексклюзивного поширення роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом, але за умови збереження посилання на першу публікацію статті в цьому журналі.
Ліцензійний договір – це документ, в якому автор гарантує, що володіє усіма авторськими правами на твір (рукопис, статтю, тощо).
Автори, підписуючи Ліцензійний договір з ПП «ТЕХНОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР», мають усі права на подальше використання свого твору за умови посилання на наше видання, в якому твір опублікований. Відповідно до умов Ліцензійного договору, Видавець ПП «ТЕХНОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР» не забирає ваші авторські права та отримує від авторів дозвіл на використання та розповсюдження публікації через світові наукові ресурси (власні електронні ресурси, наукометричні бази даних, репозитарії, бібліотеки тощо).
За відсутності підписаного Ліцензійного договору або за відсутністю вказаних в цьому договорі ідентифікаторів, що дають змогу ідентифікувати особу автора, редакція не має права працювати з рукописом.
Важливо пам’ятати, що існує і інший тип угоди між авторами та видавцями – коли авторські права передаються від авторів до видавця. В такому разі автори втрачають права власності на свій твір та не можуть його використовувати в будь-який спосіб.