Про створення рецептур лакофарбового складу з оптимальною кількістю пігментів і наповнювачів
DOI:
https://doi.org/10.15587/1729-4061.2010.3337Ключові слова:
пігмент, емаль, диспергування, наповнювачАнотація
Вивчена оптимізація витрат при розробці лакофарбних складів на основі алкідно-уретанового лаку з застосуванням екологічно безпечних і багатофункціональних пігментів і наповнювачів для отримання емалі заданого кольору і відтінку.Посилання
- Калинская Т.В., Доброневская С.Г., Емельянова А.Т., Олейник Е.Г. Влияние основных свойств пигментов на их способность окрашивать полимерный материал. Пластические массы, 1990, №5, с. 60-64.
- Скороходова О.П., Казакова Е.Е. Неорганические пигменты и их применение в лакокрасочных материалах. Изд. « Пэйнт- Медиа», М., 2005, 168 с.
- Ламбурн Р. Лакокрасочные материалы и покрытия. Теория и практика. Пер. с англ. под ред. проф. Л.Н. Машляковского и А.М. Фроста. Изд. «Химия», Санкт-Петербург, 1991, 512с.
- Горловский И.А., Индейкин Е.А., Толмачёв И.А. Лабораторный практикум по пигментам и пигментированным лакокрасочным материалам. Изд. «Химия», Л., 1990, 239 с.
- Лившиц М.Л. Технический анализ и контроль производства лаков и красок. Изд. «Высшая школа», М., 1987, 264 с.
- Манусов Е.Б. Контроль и регулирование технологических процессов лакокрасочных производств. Изд. «Химия», М., 1977, 116 с.
- Джадд Д., Вышецки Г. Цвет в науке и технике. Изд. «Мир», М., 1978, 592 с.
##submission.downloads##
Опубліковано
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2014 Олег Федосійович Часник, Олексій Валерійович Мороз
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution 4.0 International License.
Закріплення та умови передачі авторських прав (ідентифікація авторства) здійснюється у Ліцензійному договорі. Зокрема, автори залишають за собою право на авторство свого рукопису та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons CC BY. При цьому вони мають право укладати самостійно додаткові угоди, що стосуються неексклюзивного поширення роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом, але за умови збереження посилання на першу публікацію статті в цьому журналі.
Ліцензійний договір – це документ, в якому автор гарантує, що володіє усіма авторськими правами на твір (рукопис, статтю, тощо).
Автори, підписуючи Ліцензійний договір з ПП «ТЕХНОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР», мають усі права на подальше використання свого твору за умови посилання на наше видання, в якому твір опублікований. Відповідно до умов Ліцензійного договору, Видавець ПП «ТЕХНОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР» не забирає ваші авторські права та отримує від авторів дозвіл на використання та розповсюдження публікації через світові наукові ресурси (власні електронні ресурси, наукометричні бази даних, репозитарії, бібліотеки тощо).
За відсутності підписаного Ліцензійного договору або за відсутністю вказаних в цьому договорі ідентифікаторів, що дають змогу ідентифікувати особу автора, редакція не має права працювати з рукописом.
Важливо пам’ятати, що існує і інший тип угоди між авторами та видавцями – коли авторські права передаються від авторів до видавця. В такому разі автори втрачають права власності на свій твір та не можуть його використовувати в будь-який спосіб.