Масоперенесення під час ізотермічного ущільнення карбонізованих вуглепластиків
DOI:
https://doi.org/10.15587/1729-4061.2012.3375Ключові слова:
Вуглепластик, перенесення маси, ущільнення, математична модельАнотація
Запропоновано математичну модель масоперенесення під час ущільнення карбонізованих вуглепластиків піролітичним вуглецем. Модель враховує транспортування газоподібних вуглеводнів до пористої структури вуглепластика, їх наступне розкладання та утворення на нагрітих поверхнях піролітичного вуглецюПосилання
- Теснер П. А. Образование углерода из углеводородов газовой фазы [Текст] / П. А. Теснер. – М.: Химия, 1972. – 136 с.
- Магарил Р. З. Образование углерода при термических превращениях индивидуальных углеводородов и нефтепродуктов [Текст] / Р. З. Магарил. – М.: Наука, 1973. – 251 с.
- Макаров К. И. Исследование кинетики термического превращения метана [Текст] / К. И. Макаров, В. К. Печик // Кинетика и катализ. – 1975. – Т. XIV. – Вып. 6. – С. 1484-1500.
- Дерягин Б. В. Рост алмаза и графита из газовой фазы [Текст] / Б. В. Дерягин, Д. В. Федосеев. – М.: Наука, 1977. – 155 с.
- Франк-Каменецкий Д. А. Диффузия и теплопередача в химической кинетике [Текст] / Д. А. Франк-Каменецкий. – М.: Наука, 1967. – 491 с.
- Скачков В. А. Моделирование процесса разложения углеводородов в термических реакторах проточного типа [Текст] / В. А. Скачков, В. И. Иванов, В. И. Середич // Известия Вузов. Черная металлургия. – 1991. – № 12. – С. 33-35.
- Скачков В. О. До визначення констант швидкостей гомогенних реакцій піролізу метану [Текст] / В. О. Скачков, В. І. Іванов, Г. В. Карпенко // Материалы VIII междунар. научно-практ. конф. «Образование и наука без границ». – Днепропетровск: Наука и образование, 2005. – Т. 12. – С.
##submission.downloads##
Опубліковано
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2014 Віктор Олексійович Скачков, Віктор Ілліч Іванов, Сергій Анатолійович Воденніков, Юрій Вікторович Мосейко
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution 4.0 International License.
Закріплення та умови передачі авторських прав (ідентифікація авторства) здійснюється у Ліцензійному договорі. Зокрема, автори залишають за собою право на авторство свого рукопису та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons CC BY. При цьому вони мають право укладати самостійно додаткові угоди, що стосуються неексклюзивного поширення роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом, але за умови збереження посилання на першу публікацію статті в цьому журналі.
Ліцензійний договір – це документ, в якому автор гарантує, що володіє усіма авторськими правами на твір (рукопис, статтю, тощо).
Автори, підписуючи Ліцензійний договір з ПП «ТЕХНОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР», мають усі права на подальше використання свого твору за умови посилання на наше видання, в якому твір опублікований. Відповідно до умов Ліцензійного договору, Видавець ПП «ТЕХНОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР» не забирає ваші авторські права та отримує від авторів дозвіл на використання та розповсюдження публікації через світові наукові ресурси (власні електронні ресурси, наукометричні бази даних, репозитарії, бібліотеки тощо).
За відсутності підписаного Ліцензійного договору або за відсутністю вказаних в цьому договорі ідентифікаторів, що дають змогу ідентифікувати особу автора, редакція не має права працювати з рукописом.
Важливо пам’ятати, що існує і інший тип угоди між авторами та видавцями – коли авторські права передаються від авторів до видавця. В такому разі автори втрачають права власності на свій твір та не можуть його використовувати в будь-який спосіб.