Дослідження кінетики утворення імунного комплексу за допомогою кантілеверного сенсора
DOI:
https://doi.org/10.15587/1729-4061.2012.3377Ключові слова:
Кантілевер, сенсор, Varicella Zoster штам OkaАнотація
У роботі проводиться дослідження кінетики процесу утворення імунного комплексу між вірусом вітряної віспи Varicella Zoster штаму Oka і антитілами до цього вірусу. Дослідження проводяться за допомогою кантілеверного сенсорного пристроюПосилання
- Campbell , G.A, Mutharasan, R. A method of measuring Escherichia coli 0157:H7 at 1 cell/mL in 1 liter sample using antibody functionalized piezoelectric-excited millimeter-sized cantilever sensor/ G.A. Campbell, R. Mutharasan // Environ Sci Technol.-2007.- Mar 1.-41(5):1668.-P.74.
- Nugaeva, N. An antibody-sensitized microfabricated cantilever for the growth detection of Aspergillus niger spores./ N. Nugaeva, N. et al.// Microsc. Microanal. -2007.-13.- P.13–17.
- Гетманенко Н. Ю. Использование принципа атомно-силовой мик-роскопии при разработке биосенсоров / Н.Ю. Гетманенко//Системы обработ-ки информации. –2011. –4(94)-С.218-221.
- Wasserman, S.R. Structure and reactivity of alkylsiloxane monolayers formedby reaction of alkyltrichlorosilanes on silicon substrates/ S.R. Wasserman, Y.-T. Tao, G.M. Whitesides// Langmuir.-1989.-5.-P.1074–1087.
- Ekinci K.L. Ultimate limits to inertial mass sensing based upon nanoelectromechanical systems/ K. L. Ekinci, Y. T. Yang, M. L. RoukesЕ.М. // Journal of applied physics. – 2004. – № 5 (95). – P. 2682-2689.
##submission.downloads##
Опубліковано
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2014 Николай Юрьевич Гетманенко, Николай Николаевич Рожицкий, Сергей Сергеевич Черниенко
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution 4.0 International License.
Закріплення та умови передачі авторських прав (ідентифікація авторства) здійснюється у Ліцензійному договорі. Зокрема, автори залишають за собою право на авторство свого рукопису та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons CC BY. При цьому вони мають право укладати самостійно додаткові угоди, що стосуються неексклюзивного поширення роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом, але за умови збереження посилання на першу публікацію статті в цьому журналі.
Ліцензійний договір – це документ, в якому автор гарантує, що володіє усіма авторськими правами на твір (рукопис, статтю, тощо).
Автори, підписуючи Ліцензійний договір з ПП «ТЕХНОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР», мають усі права на подальше використання свого твору за умови посилання на наше видання, в якому твір опублікований. Відповідно до умов Ліцензійного договору, Видавець ПП «ТЕХНОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР» не забирає ваші авторські права та отримує від авторів дозвіл на використання та розповсюдження публікації через світові наукові ресурси (власні електронні ресурси, наукометричні бази даних, репозитарії, бібліотеки тощо).
За відсутності підписаного Ліцензійного договору або за відсутністю вказаних в цьому договорі ідентифікаторів, що дають змогу ідентифікувати особу автора, редакція не має права працювати з рукописом.
Важливо пам’ятати, що існує і інший тип угоди між авторами та видавцями – коли авторські права передаються від авторів до видавця. В такому разі автори втрачають права власності на свій твір та не можуть його використовувати в будь-який спосіб.