Визначення поліаценів у воді з використанням ленгмюр-блоджеттівської елетрохемілюмінесцентої технології
DOI:
https://doi.org/10.15587/1729-4061.2012.3381Ключові слова:
Електрогенерована хемілюмінесценція, поліацени, плівки Ленгмюра-БлоджеттАнотація
В роботі розглянуті питання визначення поліаценів у водному середовищі електрохемілюмінесцентним методом, у якому з метою підвищення чутливості визначення використано іммобілізацію поліаценів на поверхні електроду-сенсору по технології Ленгмюра-БлоджеттПосилання
- Рожицкий, Н.Н. Электрохимическая люминесценция [Текст]: монография / Н. Н. Рожицкий, А. И. Бых, М. А. Красноголовец. — Х. : ХТУРЭ, 2000. — 320 с. — ISBN 5-7763-2728-8.
- Zholudov, Y. Aqueous electrochemiluminescence of polycyclic aromatic hydrocarbons immobilized into Langmuir-Blodgett film at the electrode [Текст] / Y. Zholudov, D. Snizhko, A. Kukoba, H. Bilash, M. Rozhitskii // Electrochimica Acta. — 2008. — Vol. 54, Iss. 2, — Р. 360—363.
- Жолудов, Ю.Т. Електрохемілюмінесцентний аналізатор ЕЛАН-3d для біомедичних досліджень [Текст] / Ю. Т. Жолудов, Д. В. Сніжко, А. В. Кукоба, О. М. Білаш, М. М. Рожицький // Радіотехніка: Всеукр. міжвід. наук.-техн. зб. — 2009. — Вип. 158. — С. 180—186.
- Jingsong, Huang. High brightness organic double-quantum well electroluminescent devices [Текст] / Huang Jingsong, Yang Kaixia, Liu Shiyong // Applied Phys. Letters. — 2000. — №77. — P. 1750—1752.
- Водолажский, К. Б. Фазовые состояния бинарных монослоев полиметилметакрилат / низкомолекулярный органический люминофор [Текст] / К. Б. Водолажский, Н. И. Воронкина, А. В. Толмачев // Журнал Физической Химии. — 2002. — Т. 76, №11. — С. 1970—1974.
##submission.downloads##
Опубліковано
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2014 Евгений Анатольевич Кукоба
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution 4.0 International License.
Закріплення та умови передачі авторських прав (ідентифікація авторства) здійснюється у Ліцензійному договорі. Зокрема, автори залишають за собою право на авторство свого рукопису та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons CC BY. При цьому вони мають право укладати самостійно додаткові угоди, що стосуються неексклюзивного поширення роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом, але за умови збереження посилання на першу публікацію статті в цьому журналі.
Ліцензійний договір – це документ, в якому автор гарантує, що володіє усіма авторськими правами на твір (рукопис, статтю, тощо).
Автори, підписуючи Ліцензійний договір з ПП «ТЕХНОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР», мають усі права на подальше використання свого твору за умови посилання на наше видання, в якому твір опублікований. Відповідно до умов Ліцензійного договору, Видавець ПП «ТЕХНОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР» не забирає ваші авторські права та отримує від авторів дозвіл на використання та розповсюдження публікації через світові наукові ресурси (власні електронні ресурси, наукометричні бази даних, репозитарії, бібліотеки тощо).
За відсутності підписаного Ліцензійного договору або за відсутністю вказаних в цьому договорі ідентифікаторів, що дають змогу ідентифікувати особу автора, редакція не має права працювати з рукописом.
Важливо пам’ятати, що існує і інший тип угоди між авторами та видавцями – коли авторські права передаються від авторів до видавця. В такому разі автори втрачають права власності на свій твір та не можуть його використовувати в будь-який спосіб.