Харчова та біологічна цінність білкової добавки на основі рибної колагеномісткої сировини
DOI:
https://doi.org/10.15587/1729-4061.2012.3400Ключові слова:
Вторинна рибна колагеномістка сировина, білкова добавка, колаген азаАнотація
У статті наведено результати досліджень хімічного складу, біологічної цінності та показників безпечності білкових добавок на основі рибної колагеномісткої сировини, ферментованої колагеназоюПосилання
- Киладзе А.Б. Рыбные отходы – ценное сырье/А.Б. Киладзе //Рыбное хозяйство.– № 3.– 2004. – С.58.
- Воробьев В.И. Использование рыбного коллагена и продуктов его гидролиза/ В.И. Воробьев // Известия КГТУ. – №13. – 2008. – С. 55−58.
- Коваленко В.О. Розробка технологічної схеми виробництва білкової добавки на основі рибної колагеномісткої сировини / В.О. Коваленко, Б.О. Панікарова, Л.О. Чернова // Проблеми харчових технологій та харчування. Сучасні виклики та перспективи розвитку: тез. доп. VII міжнар. наук.-практ. конф. – Донецьк, 2011. – С. 51-54.
- Коваленко В.О. Використання білкової добавки на основі рибної колагеномісткої сировини в технологіях січених кулінарних виробів / В.О. Коваленко, Б.О. Панікарова, В.Г. Горбань // Прогресивна техніка та технології харчових виробництв, ресторанного та готельного господарств і торгівлі. Економічна стратегія і перспективи розвитку сфери торгівлі та послуг: тез. доп. міжнар. наук.-практ. конф. – Харків, 2011. – С. 35-36
- Лычников Д.С. Исследование энергетических особенностей структуры коллагена методом термодеформации / Д.С. Лычников, А.И. Мглинец, Н.И. Герасименко, В.С. Веретин, Г.В. Ковров, Н.Л. Дрынова, В.И. Чурсин, Я.Я. Макаров-Землянский // Хранение и переработка сельхозсырья. – 1995. – № 6. –С. 22-24.
- Антипова Л.В. Использование вторичного коллагенсодержащего сырья мясной промышленности [Текст] / Л.В. Антипова, И.А. Глотова. – СПб: ГИОРД, 2006. – 384 с.
##submission.downloads##
Опубліковано
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2014 Валентина Олексіївна Коваленко, Богдана Олександрівна Панікарова
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution 4.0 International License.
Закріплення та умови передачі авторських прав (ідентифікація авторства) здійснюється у Ліцензійному договорі. Зокрема, автори залишають за собою право на авторство свого рукопису та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons CC BY. При цьому вони мають право укладати самостійно додаткові угоди, що стосуються неексклюзивного поширення роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом, але за умови збереження посилання на першу публікацію статті в цьому журналі.
Ліцензійний договір – це документ, в якому автор гарантує, що володіє усіма авторськими правами на твір (рукопис, статтю, тощо).
Автори, підписуючи Ліцензійний договір з ПП «ТЕХНОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР», мають усі права на подальше використання свого твору за умови посилання на наше видання, в якому твір опублікований. Відповідно до умов Ліцензійного договору, Видавець ПП «ТЕХНОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР» не забирає ваші авторські права та отримує від авторів дозвіл на використання та розповсюдження публікації через світові наукові ресурси (власні електронні ресурси, наукометричні бази даних, репозитарії, бібліотеки тощо).
За відсутності підписаного Ліцензійного договору або за відсутністю вказаних в цьому договорі ідентифікаторів, що дають змогу ідентифікувати особу автора, редакція не має права працювати з рукописом.
Важливо пам’ятати, що існує і інший тип угоди між авторами та видавцями – коли авторські права передаються від авторів до видавця. В такому разі автори втрачають права власності на свій твір та не можуть його використовувати в будь-який спосіб.