Дослідження точності робочей поверхні прокатних валків, обробленних чашковім примусово обертающимся инструментом
DOI:
https://doi.org/10.15587/1729-4061.2012.3408Ключові слова:
Прокатний валок, точність, робоча поверхня, чашковий різецьАнотація
Приділено увагу вивченню точності обробленої поверхні прокатних валків, при застосуванні для чистового точіння чашкових примусово обертових різців. Використана теорія Гаусса для вивчення точності обробленої поверхніПосилання
- Маталин А. А., Технология машиностроения, Л., Машиностроение, 1985 г. – 549 с.
- Жулявян В. В., Исследование качества поверхности при точении жаропрочных сплавов резцами с самовращающейся круговой режцщей кромкой. Автор. Дис….канд. техн. наук, 1965 г. – 157 с.
- Солонин И. С. Математическая статистика в технологии машиностроения. М., Машиностроение, 1972 г. – 216 с., с илл.
##submission.downloads##
Опубліковано
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2014 Леонид Дмитриевич Мелконов
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution 4.0 International License.
Закріплення та умови передачі авторських прав (ідентифікація авторства) здійснюється у Ліцензійному договорі. Зокрема, автори залишають за собою право на авторство свого рукопису та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons CC BY. При цьому вони мають право укладати самостійно додаткові угоди, що стосуються неексклюзивного поширення роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом, але за умови збереження посилання на першу публікацію статті в цьому журналі.
Ліцензійний договір – це документ, в якому автор гарантує, що володіє усіма авторськими правами на твір (рукопис, статтю, тощо).
Автори, підписуючи Ліцензійний договір з ПП «ТЕХНОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР», мають усі права на подальше використання свого твору за умови посилання на наше видання, в якому твір опублікований. Відповідно до умов Ліцензійного договору, Видавець ПП «ТЕХНОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР» не забирає ваші авторські права та отримує від авторів дозвіл на використання та розповсюдження публікації через світові наукові ресурси (власні електронні ресурси, наукометричні бази даних, репозитарії, бібліотеки тощо).
За відсутності підписаного Ліцензійного договору або за відсутністю вказаних в цьому договорі ідентифікаторів, що дають змогу ідентифікувати особу автора, редакція не має права працювати з рукописом.
Важливо пам’ятати, що існує і інший тип угоди між авторами та видавцями – коли авторські права передаються від авторів до видавця. В такому разі автори втрачають права власності на свій твір та не можуть його використовувати в будь-який спосіб.