Розрахунок компенсацiї реактивної потужностi та симетрування навантаження у трипровідних мережах на основі теорії Фризе
DOI:
https://doi.org/10.15587/1729-4061.2012.3428Ключові слова:
Компенсація реактивної потужності, симетрування навантаження, теорія ФризеАнотація
Запропонована модель компенсації реактивної потужності (КРП) та симетрування навантаження у трипровідних мережах на основі теорії ФризеПосилання
- Рогальський Б.С. Компенсація реактивної потужності. Методи розрахунку, способи та технічні засоби управління. II частина. – Вінниця; ВДТУ, 2006. – 104 с.
- Аналіз умов симетрування навантажень з використанням компенсаційних симетруванльних установок / М.Й.Бурбело, М.В.Кузьменко// Енергетика та електрифікація. – 2009. – №5. – С. 3–6.
- Умови керування двофазними симетрувальними установками / М.Й.Бурбело, М.В.Кузьменко// Гірнича електромеханіка та автоматика: Наук.-техн. зб. – 2009. – Вип. 82. – С. 3–7.
- S. Fryze. Active and Apparent power in non-sinusoidal systems. Przeglad Elektrot., no 7, 1931, p.p. 193-203 (In Polish).
- Fang Z. Peng, Leon M. Tolbert. Compensation of non-active current in power systems. IEEE Trans. Instrum. Meas., vol.45, no 1, pp. 293-297, 2002.
- С.М. Аполлонский, В.В. Леонтьев. Электротехника и электроника. Трехфазные электрические цепи.—Санкт Петербург, 2002.
- E. Acha, V.G. Agelidis, O. Anaya-Lara, T.J.E. Miller. Power electronic control in electrical systems. / Butterworth-Heinemann Linacre House, Jordan Hill, Oxford OX2 8DP //A division of Reed Educational and Professional Publishing Ltd.
- Ильяшов В.П. Конденсаторные установки. – 2-е изд., перераб. и доп. “Энергоатомиздат”, 1983 г. – 152 с.
- Жемеров Г. Г., д.т.н., проф., Ильина О.В. Теория мощности Фризе и современные теории мощности. // Електротехніка і електромеханіка. Розд. «Теоретична електротехніка».— 2007.— №6.—с. 63-65.
##submission.downloads##
Опубліковано
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2014 Віталій Васильович Гніліцький, Олександр Анатолійович Поліщук
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution 4.0 International License.
Закріплення та умови передачі авторських прав (ідентифікація авторства) здійснюється у Ліцензійному договорі. Зокрема, автори залишають за собою право на авторство свого рукопису та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons CC BY. При цьому вони мають право укладати самостійно додаткові угоди, що стосуються неексклюзивного поширення роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом, але за умови збереження посилання на першу публікацію статті в цьому журналі.
Ліцензійний договір – це документ, в якому автор гарантує, що володіє усіма авторськими правами на твір (рукопис, статтю, тощо).
Автори, підписуючи Ліцензійний договір з ПП «ТЕХНОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР», мають усі права на подальше використання свого твору за умови посилання на наше видання, в якому твір опублікований. Відповідно до умов Ліцензійного договору, Видавець ПП «ТЕХНОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР» не забирає ваші авторські права та отримує від авторів дозвіл на використання та розповсюдження публікації через світові наукові ресурси (власні електронні ресурси, наукометричні бази даних, репозитарії, бібліотеки тощо).
За відсутності підписаного Ліцензійного договору або за відсутністю вказаних в цьому договорі ідентифікаторів, що дають змогу ідентифікувати особу автора, редакція не має права працювати з рукописом.
Важливо пам’ятати, що існує і інший тип угоди між авторами та видавцями – коли авторські права передаються від авторів до видавця. В такому разі автори втрачають права власності на свій твір та не можуть його використовувати в будь-який спосіб.