Розробка автоматизованої системи випробувань засобів захисту інформації в комп’ютерних системах та мережах
DOI:
https://doi.org/10.15587/1729-4061.2012.3433Ключові слова:
Засоби захисту інформації, інформаційна безпекаАнотація
Запропонована структурна схема та описані функції автоматизованої системи випробувань засобів захисту інформації. Описана математична модель для оцінювання ефективності функціонування системи інформаційної безпекиПосилання
- НД ТЗІ 2.5-005 -99. Класифікація автоматизованих систем і стандартні функціональні профілі захищеності оброблюваної інформації від несанкціонованого доступу.
- Про захист інформації в інформаційно-телекомунікаційних системах. Закон України від 5.07.1994 року № 80/94-ВР.
- НД ТЗІ 3.7-003-05. Порядок проведення робіт із створення комплексної системи захисту інформації в інформаційно-телекомунікаційній системі.
- ТР ЕОТ – 95. Тимчасові рекомендації з технічного захисту інформації у засобах обчислювальної техніки, автоматизованих системах і мережах від витоку каналами побічних електромагнітних випромінювань наводок.
- НД ТЗІ 3.1-001-07. Захист інформації на об’єктах інформаційної діяльності.Створення комплексу технічного захисту інформації. Передпроектні роботи.
- Про внесення змін до Закону України ,,Про захист інформації в автоматизованихсистемах”. Закон вiд 31.05.2005 року № 2594-IV.
- Корченко А.Г., Построение систем защиты информации на нечетких множествах. Теория и практические решения [Текст] / Корченко А.Г. – К. : “МК-Пресс”, 2006. – 320с. (ил. Монография).
- Петров А.А. Методы защиты информации в сетях общего пользования. [Текст] / Петров А.А. //Вісник СНУ ім. В.Даля. – 2008. - №126. – С. 81-86.
- Чекатков А.А., Хорошко В.А. Методы и сред ства защиты информации. – К.: Изд-во Юниор, 2003. – 504 с.
- Термінологічний довідник з питань технічного захисту інформації [Текст] / Коженевський С.Р., Кузнєцов Г.В., Хорошко В.О., Чирков Д.В. / За ред. проф. В.О. Хорошка. – К.: ДУІКТ, 2007. – 365 с.
##submission.downloads##
Опубліковано
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2014 Олександр Іванович Федюшин, Лев Борисович Макаров
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution 4.0 International License.
Закріплення та умови передачі авторських прав (ідентифікація авторства) здійснюється у Ліцензійному договорі. Зокрема, автори залишають за собою право на авторство свого рукопису та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons CC BY. При цьому вони мають право укладати самостійно додаткові угоди, що стосуються неексклюзивного поширення роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом, але за умови збереження посилання на першу публікацію статті в цьому журналі.
Ліцензійний договір – це документ, в якому автор гарантує, що володіє усіма авторськими правами на твір (рукопис, статтю, тощо).
Автори, підписуючи Ліцензійний договір з ПП «ТЕХНОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР», мають усі права на подальше використання свого твору за умови посилання на наше видання, в якому твір опублікований. Відповідно до умов Ліцензійного договору, Видавець ПП «ТЕХНОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР» не забирає ваші авторські права та отримує від авторів дозвіл на використання та розповсюдження публікації через світові наукові ресурси (власні електронні ресурси, наукометричні бази даних, репозитарії, бібліотеки тощо).
За відсутності підписаного Ліцензійного договору або за відсутністю вказаних в цьому договорі ідентифікаторів, що дають змогу ідентифікувати особу автора, редакція не має права працювати з рукописом.
Важливо пам’ятати, що існує і інший тип угоди між авторами та видавцями – коли авторські права передаються від авторів до видавця. В такому разі автори втрачають права власності на свій твір та не можуть його використовувати в будь-який спосіб.