До питання формування квадратурної складової аналітичного сигналу
DOI:
https://doi.org/10.15587/1729-4061.2012.3442Ключові слова:
Сигнал, цифрова обробка, перетворення ГільбертаАнотація
Запропоновано метод оперативного формування квадратурної складової аналітичного сигналу. Оцінка ефективності аналізованого методу виконана в процесі модельного експерименту. Досліджено характеристики точності методу при обробці різних класів сигналівПосилання
- Вайнштейн Л.А. Разделение частот в теории колебаний и волн [Текст] / Л.А. Вайнштейн, Д.Е. Вакман // М.: Наука. Главн. ред. физ.мат. ли-тературы. 1983. – 288 с.
- Бендат Дж. Прикладной анализ случайных данных [Текст] / Дж. Бен-дат, А. Пирсол // Пер. с англ. – М.: Мир, 1989. – 540 с., ил.
- The Hilbert-Huang transform and its applications // editors, Norden E. Huang, Samuel S.P. Shen. – World Scientific Publishing Co. Pte. Ltd. 5 Toh Tuck. Link, Singapore 596224. Режим доступа: http://en.pudn.com/downloads173/sourcecode/math/detail805586_en.html.
- Huang N. E., Shen Z., Long S. R., Wu M. C., Shih H. H., Zheng Q., Yen N. C., Tung С. C., Liu H. H. The empirical mode decomposition and the Hilbert spectrum for nonlinear and non-stationary time series analysis // Proc. R. Soc. London, Ser. A – 1998. – No.454. – Р. 903-995.
- Пастушенко Н.С. Формирование квадратурной составляющей для одного класса сигналов. Электронное научное специализированное издание – журнал « Проблемы телекоммуникаций», №1(3), 2011. с.84-96. Режим доступа: http://pt.jornal.kh.ua.
- Адаптивная компенсация помех в каналах связи [Текст] / Под ред. Ю.И. Лосева. – М.: Радио и связь, 1988. – 208 с.
##submission.downloads##
Опубліковано
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2014 Николай Савельевич Пастушенко, Станислав Владимирович Верхунов, Олег Николаевич Дорошенко, Садик Кисиа Алмасcи
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution 4.0 International License.
Закріплення та умови передачі авторських прав (ідентифікація авторства) здійснюється у Ліцензійному договорі. Зокрема, автори залишають за собою право на авторство свого рукопису та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons CC BY. При цьому вони мають право укладати самостійно додаткові угоди, що стосуються неексклюзивного поширення роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом, але за умови збереження посилання на першу публікацію статті в цьому журналі.
Ліцензійний договір – це документ, в якому автор гарантує, що володіє усіма авторськими правами на твір (рукопис, статтю, тощо).
Автори, підписуючи Ліцензійний договір з ПП «ТЕХНОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР», мають усі права на подальше використання свого твору за умови посилання на наше видання, в якому твір опублікований. Відповідно до умов Ліцензійного договору, Видавець ПП «ТЕХНОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР» не забирає ваші авторські права та отримує від авторів дозвіл на використання та розповсюдження публікації через світові наукові ресурси (власні електронні ресурси, наукометричні бази даних, репозитарії, бібліотеки тощо).
За відсутності підписаного Ліцензійного договору або за відсутністю вказаних в цьому договорі ідентифікаторів, що дають змогу ідентифікувати особу автора, редакція не має права працювати з рукописом.
Важливо пам’ятати, що існує і інший тип угоди між авторами та видавцями – коли авторські права передаються від авторів до видавця. В такому разі автори втрачають права власності на свій твір та не можуть його використовувати в будь-який спосіб.