Аналіз надлишкової інформації комунікаційних протоколів систем у магістральних ІР мережах
DOI:
https://doi.org/10.15587/1729-4061.2012.3443Ключові слова:
Надлишковість інформації, пакет, стек протоколівАнотація
Запропонована модель формування обсягів службових даних у процесі фрагментації та інкапсуляції пакетів. Обрано критерій оцінки та проведені дослідження надлишкової інформації стеків протоколів систем у магістральних ІР мережахПосилання
- Кульгин М. Технологии корпоративных сетей. Энциклопедия [Текст] / М. Кульгин. – СПб.: Питер, 2000. – 704 с.
- Компьютерные сети. Принципы, технологии, протоколы: учеб. для вузов. – [4-е изд.] [Текст] / В.Г. Олифер, Н.А. Олифер. – СПб.: Питер, 2010. – 944 с.
- Воробієнко П.П. Аналіз обсягів технологічної інформації комунікаційних протоколів систем, що взаємодіють, у мережах з комутацією пакетів [Текст] / П.П. Воробієнко, М.І. Струкало, С.М. Струкало // Зв’язок. – 2011. – № 2. –
- С. 13-18.
- Моделирование процессов формирования служебной информации при передаче данных в сетях с коммутацией пакетов [Текст] / П.П. Воробиенко, М.И. Струкало, И.Ю. Рожновская, С.М. Струкало // Наукові праці ОНАЗ. – 2009. – № 1. – С. 3-12.
- Воробиенко П.П. Обобщенная информационная модель взаимодействия систем инфокоммуникаций [Текст] / П.П. Воробиенко, М.И. Струкало // Электросвязь. – 2004. – № 6. – С. 24-26.
- Парамонов А.А. Методика оценки эффективности информационных систем с использованием технологий открытых систем (на примере сетевой среды банка) [Электронный ресурс]: автореф. дис. на соиск. ученой степени канд. техн. наук: спец. 05.13.13 “Телекоммуникационные системы и компьютерные сети” / А.А. Парамонов. – М., 2006. – 24 с. – Режим доступа: http://www.ineum.ru/download/areft.doc.
- Воробієнко П.П. Деякі граничні співвідношення в мережах з комутацією пакетів [Текст] / П.П. Воробієнко // Радиотехника. – Харьков: ХНУРЕ, 2002. – Вып. 125. – С. 170-173.
- Струкало C.М. Анализ критериев оценки информационной избыточности протоколов взаимодействующих телекоммуникационных систем [Текст] / C.М. Струкало // Інфокомунікації: проблеми та перспективи розвитку: матер. Міжнародної наук.-практ. конф., 8-10 верес. 2010 р. Одеса. – Одеса: ВМВ, 2010. – С. 76-78.
##submission.downloads##
Опубліковано
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2014 Михайло Іполитович Струкало, Світлана Михайлівна Горелік
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution 4.0 International License.
Закріплення та умови передачі авторських прав (ідентифікація авторства) здійснюється у Ліцензійному договорі. Зокрема, автори залишають за собою право на авторство свого рукопису та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons CC BY. При цьому вони мають право укладати самостійно додаткові угоди, що стосуються неексклюзивного поширення роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом, але за умови збереження посилання на першу публікацію статті в цьому журналі.
Ліцензійний договір – це документ, в якому автор гарантує, що володіє усіма авторськими правами на твір (рукопис, статтю, тощо).
Автори, підписуючи Ліцензійний договір з ПП «ТЕХНОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР», мають усі права на подальше використання свого твору за умови посилання на наше видання, в якому твір опублікований. Відповідно до умов Ліцензійного договору, Видавець ПП «ТЕХНОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР» не забирає ваші авторські права та отримує від авторів дозвіл на використання та розповсюдження публікації через світові наукові ресурси (власні електронні ресурси, наукометричні бази даних, репозитарії, бібліотеки тощо).
За відсутності підписаного Ліцензійного договору або за відсутністю вказаних в цьому договорі ідентифікаторів, що дають змогу ідентифікувати особу автора, редакція не має права працювати з рукописом.
Важливо пам’ятати, що існує і інший тип угоди між авторами та видавцями – коли авторські права передаються від авторів до видавця. В такому разі автори втрачають права власності на свій твір та не можуть його використовувати в будь-який спосіб.