Математичне моделювання лівого шлуночка серця з аневризмою
DOI:
https://doi.org/10.15587/1729-4061.2012.3447Ключові слова:
Аневризма лівого шлуночка серця, реваскуляризація міокарда, моделювання лівого шлуночкаАнотація
В статті розглянуто аспекти математичного моделювання лівого шлуночка серця з аневризмою. Розроблено програмне забезпечення з розрахунком об’єму рубцевого ураженняПосилання
- Денисов, И.Н. Практическое руководство для врачей общей (семейной) практики [Текст] / И.Н. Денисов, Б.Л. Мовшович, Б.Е. Бородулин. - М.: Геотар-Мед, 2001. - 720с.
- Чернявский, А.М. Отдаленные результаты хирургического лечения постинфарктных аневризм в зависимости от вида пластики левого желудочка [Текст] / А.М. Чернявский, А.В. Марченко, С.А. Хапаев, В.А. Сакович, Е.Н. Кливер, В.Б. Ачкасов // Журн. Патология кровообращения и кардиохирургия. -2002. -№4. -С. 18-22.
- Поляков, В.П. Хирургические аспекты ишемической болезни сердца [Текст] / В.П. Поляков, Б.Л. Мовшович, Г.Г. Савельева // Кардиологическая практика: в 2-х т. -1993. - Т.1. -С. 291-299.
- Виноградов, С.В. Клинические и социальные факторы возвращения к труду больных ишемической болезнью сердца после операции аортокоронарного шунтирования [Текст] / С.В. Виноградов, В.Е. Маликов // Журн. Клин.Мед. - 1991. -Т. 69, №4. - С. 32-35.
- Книшов, Г.В. Кількісні характеристики нормального та патологічного скорочення лівого шлуночка серця людини як спірально побудованої структури. Оцінка діагностичних можливостей методу [Текст] / Г.В. Книшов, О.О. Броварець, Є.А. Настенко, Ю.Ф. Забашта, В.М. Бешляга, В.Б. Максименко, В.П. Захарова, Ю.А. Костенко // Журн. Фізика живого. - 2009. - Т. 17, №2. - С. 148-154.
##submission.downloads##
Опубліковано
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2014 Генадій Васильович Книшов, Євген Арнольдович Настенко, Василь Іванович Урсуленко, Анна Олегівна Матвійчук, Микола Володимирович Чеховий
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution 4.0 International License.
Закріплення та умови передачі авторських прав (ідентифікація авторства) здійснюється у Ліцензійному договорі. Зокрема, автори залишають за собою право на авторство свого рукопису та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons CC BY. При цьому вони мають право укладати самостійно додаткові угоди, що стосуються неексклюзивного поширення роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом, але за умови збереження посилання на першу публікацію статті в цьому журналі.
Ліцензійний договір – це документ, в якому автор гарантує, що володіє усіма авторськими правами на твір (рукопис, статтю, тощо).
Автори, підписуючи Ліцензійний договір з ПП «ТЕХНОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР», мають усі права на подальше використання свого твору за умови посилання на наше видання, в якому твір опублікований. Відповідно до умов Ліцензійного договору, Видавець ПП «ТЕХНОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР» не забирає ваші авторські права та отримує від авторів дозвіл на використання та розповсюдження публікації через світові наукові ресурси (власні електронні ресурси, наукометричні бази даних, репозитарії, бібліотеки тощо).
За відсутності підписаного Ліцензійного договору або за відсутністю вказаних в цьому договорі ідентифікаторів, що дають змогу ідентифікувати особу автора, редакція не має права працювати з рукописом.
Важливо пам’ятати, що існує і інший тип угоди між авторами та видавцями – коли авторські права передаються від авторів до видавця. В такому разі автори втрачають права власності на свій твір та не можуть його використовувати в будь-який спосіб.