Особливості моніторингу трудових ресурсів в контексті управління проектами
DOI:
https://doi.org/10.15587/1729-4061.2012.3602Ключові слова:
Моніторинг, трудові ресурси проектуАнотація
Проаналізовано теоретичні підходи до визначення суті категорії «моніторинг». Подано авторське бачення категорії «моніторинг трудових ресурсів», визначено його специфічні особливостіПосилання
- Бизнес словарь [Электронный ресурс] / Справочно – информационный ресурс поддержки предпринимателей. — Режим доступу: http://www.businessvoc.ru/bv/TermWin.asp?theme=&word_id=9150.
- Болквадзе И. Р. Концепция системы мониторинга экономического состояния промышленного предприятия [Электронный ресурс] / И. Р. Болквадзе. — Режим доступу : http://www.cfin.ru/bandurin/article/sbrn05/ index. shtml
- Бондарчук Н. В. Мониторинг производственных расходов в переработке сельскохозяйственных продуктов : автореф. дис. на получ. науч. степени канд. эконом. наук : спец. 08.07.02 «Економіка сільського господарства і АПК» / Н. В. Бондарчук – Харьков, 2004. – 19 с.
- Воловик І. Моніторинг економічного розвитку сільськогосподарських підприємств в умовах ринкових перетворень: автореф. дис. на здобуття наук. ступеня канд. економ. наук : спец. 08.06.01. «Економіка, організація і управління підприємтсвами» / І. Воловик. - Харків, 2005. – 20 с.
- Галіцин В. К. Моделі та технології систем моніторингу в економіці : автореф. дис. на здобуття наук. ступеня доктора економ. наук: 08.03.02. «Економіко-математичне моделювання» / В. К. Галіцин. - Київ, 2001. - 30 с.
- Іванова Н.Ю. Концептуальний підхід до проведення системи антикризового моніторингу підприємства [Електронний ресурс] / Н. Ю. Іванова, Н. М. Соколова. - Режим доступу : www.library.ukma.kiev.ua/e-lib/NZ/.../18_ivanova_nyu.pdf
- Педченко Н. С. Моніторинг фінансової конкурентоспроможності підприємств харчової промисловості на регіональному рівні (на прикладі м’ясної промисловості). автореф. дис. на здобуття наук. ступеня канд. економ. наук : спец. 08.04.01. «Фінанси, грошовий обіг та кредит» / Н. С. Педченко. - Суми, 2004. – 19 с.
- Савчук В. П. Мониторинг текущего состояния предприятия [Электронный ресурс] / В. П. Савчук. – Финансовий директор. – 2004. - № 1. - Режим доступу : http://www.kareta.com.ua/
- Словарь иностранных слов [Электронный ресурс] : сайт крупнейший сборник онлайн-словарей Оnlinedics.ru. - Режим доступу : http://www.onlinedics.ru/slovar/inyaz/m/monitoring.html
- Сметанюк О. А. Діагностика фінансового стану в системі антикризового управління : дис. … канд. екон. наук : 08.06.01 / Олена Анатоліївна Сметанюк. – Хмельницький, 2006. – 215 с.
- Соколова Н. М. Антикризовий моніторинг підприємств дорожньої галузі : автореф. дис. на здобуття наук. ступеня канд. екон. наук : спец. 08.06.01. / Н.М. Соколова. – Київ, 2006. – 21 с.
##submission.downloads##
Опубліковано
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2014 Валентина Петрівна Вакуленко
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution 4.0 International License.
Закріплення та умови передачі авторських прав (ідентифікація авторства) здійснюється у Ліцензійному договорі. Зокрема, автори залишають за собою право на авторство свого рукопису та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons CC BY. При цьому вони мають право укладати самостійно додаткові угоди, що стосуються неексклюзивного поширення роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом, але за умови збереження посилання на першу публікацію статті в цьому журналі.
Ліцензійний договір – це документ, в якому автор гарантує, що володіє усіма авторськими правами на твір (рукопис, статтю, тощо).
Автори, підписуючи Ліцензійний договір з ПП «ТЕХНОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР», мають усі права на подальше використання свого твору за умови посилання на наше видання, в якому твір опублікований. Відповідно до умов Ліцензійного договору, Видавець ПП «ТЕХНОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР» не забирає ваші авторські права та отримує від авторів дозвіл на використання та розповсюдження публікації через світові наукові ресурси (власні електронні ресурси, наукометричні бази даних, репозитарії, бібліотеки тощо).
За відсутності підписаного Ліцензійного договору або за відсутністю вказаних в цьому договорі ідентифікаторів, що дають змогу ідентифікувати особу автора, редакція не має права працювати з рукописом.
Важливо пам’ятати, що існує і інший тип угоди між авторами та видавцями – коли авторські права передаються від авторів до видавця. В такому разі автори втрачають права власності на свій твір та не можуть його використовувати в будь-який спосіб.