Модель підсистеми моніторингу інцидентів безпеки інформації в інформаційних системах організацій
DOI:
https://doi.org/10.15587/1729-4061.2012.3659Ключові слова:
Інформаційні системи, модель моніторингу інцидентівАнотація
В роботі з використанням системного підходу викладено формалізацію проблеми моніторингу системи безпеки інформації для визначення інцидентів в інформаційній системі організаціїПосилання
- Проект „Розробка та впровадження типових рішень щодо комплексної системи захисту інформації в АІС НАНУ”. Система управління інцидентами інформаційної безпеки. Керівництво адміністратора. 05540149.90000.043.И3-06 // [Електронний ресурс]. – Режим доступу до ресурсу: http: www.isofts.kiev.ua/c/document_library/.
- Information technology. Security techniques. Code of practice for information security management: ISO 17799: 2005. – London: The International Standards Glossary, 2005. – 34 p. – (Міжнародний стандарт).
- Юдін О.К. Захист інформації в мережах передачі даних [Текст] / О.К. Юдін, О.Г. Корченко, Г.Ф. Конахович. – К.: Вид-во ТОВ „НВП „Інтерсервіс”, 2009. – 716 с.
- Сугоняк І.І. Модель системи підтримки прийняття рішень з оптимального керування життєвим циклом інноваційних проектів підприємств / І.І. Сугоняк // Вісник ЖДТУ. – Серія: технічні науки. – 2007. – № 43 (4). – С. 91-99.
- Система функционального активного мониторинга FLAME / В.А. Васенин, В.В. Корнеев, М.Ю. Ландина, В.А. Роганов // Программирование. – 2003. – №3. – С. 161-173.
- Пількевич І.А. Моделі та методи побудови системи підтримки прийняття рішень автоматизованої системи ідентифікації особи / І.А. Пількевич, Н.М. Лобанчикова // Проблеми створення, випробування, застосування та експлуатації складних інформаційних систем: збірник наукових праць. Вип. 5. – Житомир: ЖВІ НАУ, 2011. – C. 69-76.
##submission.downloads##
Опубліковано
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2014 Ігор Анатолійович Пількевич, Володимир Іванович Котков, Надія Миколаївна Лобанчикова, Інна Іванівна Сугоняк
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution 4.0 International License.
Закріплення та умови передачі авторських прав (ідентифікація авторства) здійснюється у Ліцензійному договорі. Зокрема, автори залишають за собою право на авторство свого рукопису та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons CC BY. При цьому вони мають право укладати самостійно додаткові угоди, що стосуються неексклюзивного поширення роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом, але за умови збереження посилання на першу публікацію статті в цьому журналі.
Ліцензійний договір – це документ, в якому автор гарантує, що володіє усіма авторськими правами на твір (рукопис, статтю, тощо).
Автори, підписуючи Ліцензійний договір з ПП «ТЕХНОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР», мають усі права на подальше використання свого твору за умови посилання на наше видання, в якому твір опублікований. Відповідно до умов Ліцензійного договору, Видавець ПП «ТЕХНОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР» не забирає ваші авторські права та отримує від авторів дозвіл на використання та розповсюдження публікації через світові наукові ресурси (власні електронні ресурси, наукометричні бази даних, репозитарії, бібліотеки тощо).
За відсутності підписаного Ліцензійного договору або за відсутністю вказаних в цьому договорі ідентифікаторів, що дають змогу ідентифікувати особу автора, редакція не має права працювати з рукописом.
Важливо пам’ятати, що існує і інший тип угоди між авторами та видавцями – коли авторські права передаються від авторів до видавця. В такому разі автори втрачають права власності на свій твір та не можуть його використовувати в будь-який спосіб.