Напружений стан вантажопідіймальних крюків
DOI:
https://doi.org/10.15587/1729-4061.2015.36812Ключові слова:
вантажопідйомні гаки, напружений стан поперечного перерізу, наближене рішення, точне рішенняАнотація
Розглядається напружений стан криволінійного бруса, вісь якого окреслена по дузі кола. Брус обмежений поверхнями кругового полого циліндра. Рішення поставленої задачі складається з трьох послідовно проведених завдань: вибір поперечного перерізу, наближене рішення (засноване на методах опору матеріалів) і точне рішення задачі за методом теорії пружності.
Посилання
- Beljaev, N. M. (1963). Soprotivlenie materialov. Moscow: Nauka, 856.
- Kuliev, S. A., Ajvjazov, E. B. (2003). Teoreticheskaja mehanika (kratkij kurs). Baku, Azerneshr, 396.
- Targ, S. M. (1968). Kratkij kurs teoreticheskoj mehaniki. Moscow: Fizmatiz, 480.
- Jablonskij, A. A. (1977). Kurs teoreticheskoj mehaniki. Moscow: Vysshaja shkola, 368.
- Amenzade, Ju. A. (1976). Teorija uprugosti. Moscow: Vysshaja shkola, 272.
- Kuliev, S. A. (1992). Dvumernye zadachi teorii uprugosti. Moscow: Stroizdat, 352.
- Kuliev, S. A. (2001). Nekotorye zadachi teorii uprugosti. Baku, Azerneshr, 400.
- Mushelishvili, N. I. (1966). Nekotorye zadachi matematicheskoj teorii uprugosti. Moscow: Nauka, 648.
- Timoshenko, S. R. (1965). Teorija uprugosti. Moscow: Nauka, 364.
- Berezhnitskij, L. T., Deljavskij, M. V., PanosjukIzgib, V. V. (1979). Izgib ton'kih plastinok s defektami tipa treshhin. Kiev, Naukovo–dumka, 400.
- Sherman, D. N. (1953). Izgib poperechnoj siloj jellipticheskogo brusa oslablennogo prodol'no krugovoj cilindricheskoj polost'ju. Institut mehaniki AN SSSR, XVII, 121–150.
##submission.downloads##
Опубліковано
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2015 Муса Исмаил оглы Казимов, Сабир Али оглы Кулиев
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution 4.0 International License.
Закріплення та умови передачі авторських прав (ідентифікація авторства) здійснюється у Ліцензійному договорі. Зокрема, автори залишають за собою право на авторство свого рукопису та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons CC BY. При цьому вони мають право укладати самостійно додаткові угоди, що стосуються неексклюзивного поширення роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом, але за умови збереження посилання на першу публікацію статті в цьому журналі.
Ліцензійний договір – це документ, в якому автор гарантує, що володіє усіма авторськими правами на твір (рукопис, статтю, тощо).
Автори, підписуючи Ліцензійний договір з ПП «ТЕХНОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР», мають усі права на подальше використання свого твору за умови посилання на наше видання, в якому твір опублікований. Відповідно до умов Ліцензійного договору, Видавець ПП «ТЕХНОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР» не забирає ваші авторські права та отримує від авторів дозвіл на використання та розповсюдження публікації через світові наукові ресурси (власні електронні ресурси, наукометричні бази даних, репозитарії, бібліотеки тощо).
За відсутності підписаного Ліцензійного договору або за відсутністю вказаних в цьому договорі ідентифікаторів, що дають змогу ідентифікувати особу автора, редакція не має права працювати з рукописом.
Важливо пам’ятати, що існує і інший тип угоди між авторами та видавцями – коли авторські права передаються від авторів до видавця. В такому разі автори втрачають права власності на свій твір та не можуть його використовувати в будь-який спосіб.