Експериментальні дослідження розподілу часових інтервалів в транспортному потоці міст
DOI:
https://doi.org/10.15587/1729-4061.2012.3697Ключові слова:
Розподіл ймовірностей, часові інтервалиАнотація
Викладені результати експериментального визначення розподілу ймовірностей значень часових інтервалів в транспортному потоці на вулично-дорожній мережі центральної частини міста
Посилання
- Калужский Я. А. Применение теории массового обслуживания в проектировании автомобильных дорог [Текст] / Я. А. Калужский, И. В. Бегма, В. М. Кисляков, В. В. Филиппов. - М.: Транспорт, 1969. - 135 с.
- Лобанов Е. М. Пропускная способность автомобильных дорог [Текст] / Е. М. Лобанов, В. В. Сильянов, Ю. М. Ситников, Л. Н. Сапегин. - М.: Транспорт, 1970. - 151 с.
- Сильянов В. В. Теория транспортных потоков в проектировании дорог и организации движения [Текст]/ В. В. Сильянов. - М.: Транспорт, 1977. - 303 с.
- Ekstein Milan. Stochacticke modely dopravnick prondu [Текст] / Milan Ekstein // Siln. Obsor. - 1975. - № 3. - P. 86 - 90.
- Mc'Nеes R. W. Insity study determing Lanemaneuvering distance for thrеe-and four-lane, freeways, for various traffic-volume conditions [Текст] / R. W. Mc'Nеes // Transp. Res. Rec. - 1982. - № 869. - P. 37 - 45.
- Красников А.Н. Закономерности движения на многополосных автомобильных дорогах [Текст] / А. Н. Красников.- М.: Транспорт, 1988.- 111 с.
- Андронов Р.В. Анализ динамики заторов на регулируемых пересечениях улично-дорожной сети методом «Монте-Карло» [Текст] : сб. науч. тр. / Р.В. Андронов, Б.П. Елькин, С.Ф.Ваганов // ТюмГАСУ: – Тюмень, 2006. – С. 12-17.
- Гецович Е.М. Методика экспериментального определения распределения параметров транспортных потоков [Текст] / Е.М. Гецович, Н.А. Семченко // Восточно-Европейский журнал передовых технологий. - 2011. - №6/2 (54). - С. 67-68.
##submission.downloads##
Опубліковано
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2014 Евгений Моисеевич Гецович, Наталья Александровна Семченко, Валентин Андреевич Голота

Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution 4.0 International License.
Закріплення та умови передачі авторських прав (ідентифікація авторства) здійснюється у Ліцензійному договорі. Зокрема, автори залишають за собою право на авторство свого рукопису та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons CC BY. При цьому вони мають право укладати самостійно додаткові угоди, що стосуються неексклюзивного поширення роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом, але за умови збереження посилання на першу публікацію статті в цьому журналі.
Ліцензійний договір – це документ, в якому автор гарантує, що володіє усіма авторськими правами на твір (рукопис, статтю, тощо).
Автори, підписуючи Ліцензійний договір з ПП «ТЕХНОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР», мають усі права на подальше використання свого твору за умови посилання на наше видання, в якому твір опублікований. Відповідно до умов Ліцензійного договору, Видавець ПП «ТЕХНОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР» не забирає ваші авторські права та отримує від авторів дозвіл на використання та розповсюдження публікації через світові наукові ресурси (власні електронні ресурси, наукометричні бази даних, репозитарії, бібліотеки тощо).
За відсутності підписаного Ліцензійного договору або за відсутністю вказаних в цьому договорі ідентифікаторів, що дають змогу ідентифікувати особу автора, редакція не має права працювати з рукописом.
Важливо пам’ятати, що існує і інший тип угоди між авторами та видавцями – коли авторські права передаються від авторів до видавця. В такому разі автори втрачають права власності на свій твір та не можуть його використовувати в будь-який спосіб.