Аналіз нерівномірності вантажних перевезень на магістральному та про-мисловому залізничному транспорті
DOI:
https://doi.org/10.15587/1729-4061.2012.3698Ключові слова:
Нерівномірність, перевезення, станція, надійність, підприємстваАнотація
В статті виконано порівняльний аналіз нерівномірності вантажних перевезень магістрального та промислового залізничного транспорту. Наведено результати дослідження нерівномірності в роботі опорних сортувальних станцій та декількох великих під’їзних колій УкраїниПосилання
- Угрюмов, А.И. Неравномерность движения поездов / А.И. Угрюмов. – М.: Транспорт, 1968. – 112 с.
- Сотников, Е.А. Неравномерность грузовых перевозок в современных условиях и ее влияние на потребную пропускную способность участков / Е.А. Сотников, К.П. Шенфельд // Вестник ВНИИЖТ. – 2011. – №5. – С. 3-9.
- Земблинов, М.В. Сезонные колебания перевозок грузов на железных дорогах / М.В. Земблинов. – М.: Транспечать НКПС, 1928. – 91 с.
- Барков, Н.Н. Сезонная и внутринедельная неравномерность грузовых перевозок на железных дорогах / Н.Н. Барков // Труды ВНИИЖТ. Вып. 249. – М.: Трансжелдориздат, 1963. – 95 с.
- Грунтов, П.С. Исследование влияния неравномерности движения по технологии сортировочных станций: автореф. дис. канд. техн. наук. / П.С. Грунтов. [БелИИЖТ] – Гомель, 1965, – 24 с.
- Левин, Д.Ю. Оптимизация потока поездов. / Д.Ю. Левин. – М.: Транс-порт, 1988. – 175 с.
- Баранчеев, М.О. Влияние сезонной неравномерности грузовых перевозок на текущие затраты железных дорог: автореф. дис. канд. экон. наук. / М.О. Баранчеев – Новосибирск, 2005, – 24 c.
- Бодюл, В.И. Повышение ритмичности и эффективности транспортного производства на основе снижения внутрисуточной неравномерности грузовых перевозок на железных дорогах: дисс… докт. техн. наук. / В.И. Бодюл – М.: 2006. – 318 с.
##submission.downloads##
Опубліковано
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2014 Роман Витальевич Вернигора, Николай Иванович Березовый
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution 4.0 International License.
Закріплення та умови передачі авторських прав (ідентифікація авторства) здійснюється у Ліцензійному договорі. Зокрема, автори залишають за собою право на авторство свого рукопису та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons CC BY. При цьому вони мають право укладати самостійно додаткові угоди, що стосуються неексклюзивного поширення роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом, але за умови збереження посилання на першу публікацію статті в цьому журналі.
Ліцензійний договір – це документ, в якому автор гарантує, що володіє усіма авторськими правами на твір (рукопис, статтю, тощо).
Автори, підписуючи Ліцензійний договір з ПП «ТЕХНОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР», мають усі права на подальше використання свого твору за умови посилання на наше видання, в якому твір опублікований. Відповідно до умов Ліцензійного договору, Видавець ПП «ТЕХНОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР» не забирає ваші авторські права та отримує від авторів дозвіл на використання та розповсюдження публікації через світові наукові ресурси (власні електронні ресурси, наукометричні бази даних, репозитарії, бібліотеки тощо).
За відсутності підписаного Ліцензійного договору або за відсутністю вказаних в цьому договорі ідентифікаторів, що дають змогу ідентифікувати особу автора, редакція не має права працювати з рукописом.
Важливо пам’ятати, що існує і інший тип угоди між авторами та видавцями – коли авторські права передаються від авторів до видавця. В такому разі автори втрачають права власності на свій твір та не можуть його використовувати в будь-який спосіб.