Розробка конструкції підсилюючої накладки для пілочки спецодягу робітників металообробних цехів
DOI:
https://doi.org/10.15587/1729-4061.2012.3711Ключові слова:
Спецодяг, підсилююча накладка, дисперсійний аналізАнотація
В статті запропоновано побудову конструкції з’ємної підсилюючої накладки для куртки спецодягу робітників металообробних цехів (МОЦ). Побудова базується на параметрах ділянки пілочок куртки в результаті комплексної дії шкідливих виробничих факторів (ШВФ) металообробних цехівПосилання
- Литвиненко Г.Є. Засоби індивідуального захисту. Виготовлення та застосування: Навч. посібник. / Г.Є. Литвиненко, Л.І. Третякова– К.: Лібра, 2008. – 320 с.
- Кокеткин П.П. Промышленное проектирование специальной одежды / П.П. Кокеткин, З.С. Чубарова, Р.Ф. Афанасьева– М.: Легкая и пищевая промышленность, 1982. – 184 с.
- Шаран Т.Г. Підвищення якості спецодягу / Т.Г. Шаран, Н.В. Прошина, Ю. І. Шалапко // Збірник матеріалів III українсько-польської наукової конференції молодих вчених "Механіка та інформатика" 28-30 квітня 2005 р. – 2005. – С. 214-216.
- Михайлова Н.В. Разработка изолирующей специальной одежды для очистки емкостей от агрессивных сред : дис. канд. техн. наук: 05.19.04 / Михайлова Нина Васильевна; Хмельницкий национальный ун-т. - Хмельницкий, 2006. - 316 с.
- Каталог продукции «Восток Сервис». Режим доступу до каталогу [http://www.vostok.ru/2011/wear_all_2011_72.pdf]
- Iвасенко М.В. Розробка технології вакуумної іонно-плазмової металізації тканин для захисту одягу працівників ливарного виробництва: автореф. дис. на здобуття наук. ступеня к.т.н.: спец.05.19.18 „Технологія текстильних матеріалів, швейних та трикотажних виробів” / І.В. Івасенко. – К.: Київський нац-ний ун-т технологій та дизайну, 2010. – 21 с.
- Лущевська О.М. Удосконалення процесу пректуання спеціального одягу для перукарів: автореф. дис. на здобуття наук. ступеня к.т.н.: спец. 05.19.18 „Технологія текстильних матеріалів, швейних та трикотажних виробів” / О.М. Лущевська– Хмельницький.: Хмельницькиц нац.ун-т, 2010. – 20 с.
- Славінська А.Л. Побудова лекал деталей одягу різного асортименту: Навчальний посібник / А.Л Славінська. – 3-тє вид., випр. і доп. – Хмельницький: ХНУ, 2007. – 173 с.
- Тихомиров В.Б. Планирование и анализ эксперимента ( при проведении исследований в легкой и текстильной промышленности). / В.Б. Тихомиров– М.: Легкая индустрия, 1974. – 262 с.
- Семендяев К.А. Справочник по математике для инженеров и учащихся вузов / К.А. Семендяев, И.Н. Бронштейн,– М.: Наука. Главная редакция физико-математической литературы, 1981. – 723 с.
##submission.downloads##
Опубліковано
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2014 Тетяна Григорівна Шаран
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution 4.0 International License.
Закріплення та умови передачі авторських прав (ідентифікація авторства) здійснюється у Ліцензійному договорі. Зокрема, автори залишають за собою право на авторство свого рукопису та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons CC BY. При цьому вони мають право укладати самостійно додаткові угоди, що стосуються неексклюзивного поширення роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом, але за умови збереження посилання на першу публікацію статті в цьому журналі.
Ліцензійний договір – це документ, в якому автор гарантує, що володіє усіма авторськими правами на твір (рукопис, статтю, тощо).
Автори, підписуючи Ліцензійний договір з ПП «ТЕХНОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР», мають усі права на подальше використання свого твору за умови посилання на наше видання, в якому твір опублікований. Відповідно до умов Ліцензійного договору, Видавець ПП «ТЕХНОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР» не забирає ваші авторські права та отримує від авторів дозвіл на використання та розповсюдження публікації через світові наукові ресурси (власні електронні ресурси, наукометричні бази даних, репозитарії, бібліотеки тощо).
За відсутності підписаного Ліцензійного договору або за відсутністю вказаних в цьому договорі ідентифікаторів, що дають змогу ідентифікувати особу автора, редакція не має права працювати з рукописом.
Важливо пам’ятати, що існує і інший тип угоди між авторами та видавцями – коли авторські права передаються від авторів до видавця. В такому разі автори втрачають права власності на свій твір та не можуть його використовувати в будь-який спосіб.