Визначення критеріїв біостійкості фасадних матеріалів
DOI:
https://doi.org/10.15587/1729-4061.2012.3728Ключові слова:
Фасадні матеріали, біологчна стійкість, змочуванняАнотація
На основі результатів дослідження динаміки змочуваності поверхні в процесі експлуатації різних фасадних систем встановлено критерій їх біологічної витривалості та розроблено методику експрес-оцінки біостійкості фасадних матеріалівПосилання
- Огарков Б.Н. Биокоррозия строительных материалов: состояние и пути решения проблемы / Б.Н. Огарков, А.В. Петров, Г.Р. Огаркова, Л.В. Самусенок // Биоповреждения и биокоррозия в строительстве: материалы Второй Междунар. науч.-техн. конф. ¬– Саранск, 2006. – С.23–28.
- DataPhysics Instruments GmbH, OCA – техническое руководство (für OCA 5 OCA 10, OSA15, OCA 15 plus, OSA 20, OSA 30, OSAH 200).
- Импульсные флуориметры [Электронный ресурс] / компании «ЛабИнструментс» Режим доступа: WWW/ URL: http://www.labinstruments.ru/photosynthesis/pam-fluorometers / 10.12.2004 г.
- U. Schreiber, In vivo Chlorophyllfluoreszenz: Analyse und Zustandsdiagnose der Photosynthesefunktion / in W. Larcher, Ökophysiologie der Pflanzen, 6. Neubearbeitete Auslage// Ulmer-Verlag Stuttgart. – 2001. – С. – 77
- L. Koss, N. Lesnych und H. Venzmer, Witterungsstabile Fassadensind resistenter gegen Algenbesiedlungen, Europäischer Sanierungskalender 2010, Beuth Verlag, Berlin-Wien-Zürich, 2010. – С. 275 – 287.
##submission.downloads##
Опубліковано
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2014 Лев Савельевич Коц
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution 4.0 International License.
Закріплення та умови передачі авторських прав (ідентифікація авторства) здійснюється у Ліцензійному договорі. Зокрема, автори залишають за собою право на авторство свого рукопису та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons CC BY. При цьому вони мають право укладати самостійно додаткові угоди, що стосуються неексклюзивного поширення роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом, але за умови збереження посилання на першу публікацію статті в цьому журналі.
Ліцензійний договір – це документ, в якому автор гарантує, що володіє усіма авторськими правами на твір (рукопис, статтю, тощо).
Автори, підписуючи Ліцензійний договір з ПП «ТЕХНОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР», мають усі права на подальше використання свого твору за умови посилання на наше видання, в якому твір опублікований. Відповідно до умов Ліцензійного договору, Видавець ПП «ТЕХНОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР» не забирає ваші авторські права та отримує від авторів дозвіл на використання та розповсюдження публікації через світові наукові ресурси (власні електронні ресурси, наукометричні бази даних, репозитарії, бібліотеки тощо).
За відсутності підписаного Ліцензійного договору або за відсутністю вказаних в цьому договорі ідентифікаторів, що дають змогу ідентифікувати особу автора, редакція не має права працювати з рукописом.
Важливо пам’ятати, що існує і інший тип угоди між авторами та видавцями – коли авторські права передаються від авторів до видавця. В такому разі автори втрачають права власності на свій твір та не можуть його використовувати в будь-який спосіб.