Формування діаграми спрямованості антенних систем технології МІМО мережі LTE
DOI:
https://doi.org/10.15587/1729-4061.2015.37375Ключові слова:
LTE, MIMO, SU-MIMO, MU-MIMO, діаграма спрямованості, пропускна здатність, адаптивна антенаАнотація
Представлено аналіз впровадження стільникових мереж четвертого покоління (4G). Запропоновано метод збільшення пропускної здатності в системі MIMO LTE мережі за рахунок формування діаграми спрямованості антенної системи. Для порівняння пропускної здатності проведено моделювання з формуванням діаграми спрямованості антени і без нього для двох типів модуляції передачі потоку даних за допомогою програми Matlab.
Посилання
- Официальные 4G – WiMAX и LTE. Available at: http://nag.ru/news/newsline/19789/ oficialnye-4g---wimax-ilte.html
- GCA – The Global mobile Suppliers Association. Available at: http://www.gsacom.com/
- Tihvinskij, V. O., Terent'ev, S. V., Jurchuk, A. B. (2010). Seti mobil'noj svjazi: tehnologii i arhitektura. Moscow: Jeko-trendz, 284.
- Shuklin A. Wi-Fi MIMO: kak razbrosat' besprovodnye kanaly? available at: http://citforum.ru/nets/wireless/wifi_mimo/
- GPP TR 25.876. Technical Specification Group Radio Access Network; Multiple Input Multiple Output in UTRA (Release 7).
- GPP TR 25.996. Technical Specification Group Radio Access Network; Spatial channel model for Multiple Input Multiple Output (MIMO) simulations (Release 6).
- Al-Shurayfi, M. Т., Al-Zayadi, H. H., Reznikov, M., Khlaponin, Yu. (2014). Improving throughput network using MIMO-beamforming. Ukrainian Scientific Journal of Information Security, 20 (1), 12–16.
- Pinnes, E. (2001). Operations and Management for Next Generation Network Presentation in ASTRAP IP-based Network Management & Internet Charging Semiran Bangkok.
- Hlaponin, Ju. I., Filimonov, B. D., Smirnov, A. V., Chibisov, O. G. (1991). A. s. 1663661 SSSR. Antenna. Claimed: 30.03.89; published: 15.07.91. Bjul. № 26.
- Interference management in wireless networks: Practice and Theory (2013). Imperial College London, Eurecom, Bruno Clerckx.
##submission.downloads##
Опубліковано
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2015 Юрій Іванович Хлапонін
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution 4.0 International License.
Закріплення та умови передачі авторських прав (ідентифікація авторства) здійснюється у Ліцензійному договорі. Зокрема, автори залишають за собою право на авторство свого рукопису та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons CC BY. При цьому вони мають право укладати самостійно додаткові угоди, що стосуються неексклюзивного поширення роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом, але за умови збереження посилання на першу публікацію статті в цьому журналі.
Ліцензійний договір – це документ, в якому автор гарантує, що володіє усіма авторськими правами на твір (рукопис, статтю, тощо).
Автори, підписуючи Ліцензійний договір з ПП «ТЕХНОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР», мають усі права на подальше використання свого твору за умови посилання на наше видання, в якому твір опублікований. Відповідно до умов Ліцензійного договору, Видавець ПП «ТЕХНОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР» не забирає ваші авторські права та отримує від авторів дозвіл на використання та розповсюдження публікації через світові наукові ресурси (власні електронні ресурси, наукометричні бази даних, репозитарії, бібліотеки тощо).
За відсутності підписаного Ліцензійного договору або за відсутністю вказаних в цьому договорі ідентифікаторів, що дають змогу ідентифікувати особу автора, редакція не має права працювати з рукописом.
Важливо пам’ятати, що існує і інший тип угоди між авторами та видавцями – коли авторські права передаються від авторів до видавця. В такому разі автори втрачають права власності на свій твір та не можуть його використовувати в будь-який спосіб.