Віброрезонансна кавітаційна обробка рідинних субстанцій
DOI:
https://doi.org/10.15587/1729-4061.2012.3738Ключові слова:
Кавітація, ультразвук, вібрації, вода, резонансАнотація
На прикладі дослідної установки наведено опис нового методу віброрезонансної кавітаційної обробки рідинних субстанцій, у тому числі питної води, відмінною особливістю якого є поєднання високої інтенсивності формованого кавітаційного поля із значною (до 3 м3/год) продуктивністю кавітаційної обробкиПосилання
- Аксельруд, Г.А. Массобмен в системе твердое тело – жидкость / Г.А. Аксельруд. – Л.: Университет, 1970. – 210 с.
- Федоткин И.М. Использование кавитации в технологических процесах / И.М. Федоткин, А.Ф. Немчин. – К.: Вища школа, 1984. – 68 с.
- Сілін Р.І. Вібраційне обладнання на основі гідропульсатора / Р.І. Сілін, А.І. Гордєєв. – Хмельницький: ХНУ, 2007. – 386 с.
- Афтаназів І.С. Підвищення надійності деталей машин поверхневим пластичним деформуванням / І.С. Афтаназів. – Житомир: ЖІТІ, 2001. – 516с.
- Блехман І.І. Синхронізація динамічних систем / І.І. Блехман. – М.: Машинобудування, 1971. – 896 с.
- Пат. України №66323. Пристрій для магнітокавітаційної обробки рідин / Старчевський В.Л., Шевчук Л.І., Афтаназів І.С. Строган О.І., заявл. 11.07.2011; опубл. 26.12.2011, Бюл. №24.
- Пат. України №66550. Вібраційний електромагнітний пристрій для збурення кавітації / Старчевський В.Л., Шевчук Л.І., Афтаназів І.С., Строган О.І., заявл. 06.06.2011; опубл. 10.01.2012, Бюл. №1.
##submission.downloads##
Опубліковано
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2014 Іван Семенович Афтаназів, Лілія Іванівна Шевчук, Ірина Зеновіївна Коваль, Орися Іванівна Строган
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution 4.0 International License.
Закріплення та умови передачі авторських прав (ідентифікація авторства) здійснюється у Ліцензійному договорі. Зокрема, автори залишають за собою право на авторство свого рукопису та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons CC BY. При цьому вони мають право укладати самостійно додаткові угоди, що стосуються неексклюзивного поширення роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом, але за умови збереження посилання на першу публікацію статті в цьому журналі.
Ліцензійний договір – це документ, в якому автор гарантує, що володіє усіма авторськими правами на твір (рукопис, статтю, тощо).
Автори, підписуючи Ліцензійний договір з ПП «ТЕХНОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР», мають усі права на подальше використання свого твору за умови посилання на наше видання, в якому твір опублікований. Відповідно до умов Ліцензійного договору, Видавець ПП «ТЕХНОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР» не забирає ваші авторські права та отримує від авторів дозвіл на використання та розповсюдження публікації через світові наукові ресурси (власні електронні ресурси, наукометричні бази даних, репозитарії, бібліотеки тощо).
За відсутності підписаного Ліцензійного договору або за відсутністю вказаних в цьому договорі ідентифікаторів, що дають змогу ідентифікувати особу автора, редакція не має права працювати з рукописом.
Важливо пам’ятати, що існує і інший тип угоди між авторами та видавцями – коли авторські права передаються від авторів до видавця. В такому разі автори втрачають права власності на свій твір та не можуть його використовувати в будь-який спосіб.