Методика розрахунків на міцність і визначення максимальних еквівалентних напружень у кронблочних шківах
DOI:
https://doi.org/10.15587/1729-4061.2015.37403Ключові слова:
талева система, оснастка, напруга, струна, ручей, блок, футеровкаАнотація
Проведено розрахунок талевої системи для різних видів оснастки бурової установки. Розглянуто зусилля, що виникають в струнах канату, визначені величини навантажень на перший шків при підйомі для ряду максимальних навантажень на гаку, максимальні напруги в нерухомій струні канату. Розрахована контактна міцність і навантаження на струмок шківа. Побудовано математичну модель шківа і позначені критичні області навантаження
Посилання
- Dihtjarenko, K. V., Chervinskij, V. P., Pupyshev, A. I. (2012). On the question of increasing the lifetime kronblochnyh pulley rigs. Eastern-European Journal of Enterprise Technologies, 1/7( 55), 20–22. Available at: http://journals.uran.ua/eejet/article/view/3409/3209
- Stepanova, E. M. (2010). The effective use of modern liners for pulleys winders mines of Ukraine. Gljukaus, 2, 70–71.
- Bagramov, R. A. (1988). Drilling machines and systems. Moscow: Nedra, 501.
- Lee, H.-H. (2005). Motion planning for three-dimensional overhead cranes with high-speed load hoisting. International Journal of Control, 78 (12), 875–886. doi:10.1080/00207170500197571
- Aleksandrov, M. P., Kolobov, L. N., Lobov, N. A. (1986). Lifting machines: a textbook for high schools in "Handling machinery and equipment". Moscow: Mechanical Engineering, 400.
- Vajnson, A. A. (1989). Handling machinery. Moscow: Mechanical Engineering, 536.
- Pisarenko, G. S., Jakovlev, A. P., Matveev, V. V. (1988). Handbook of resistance materialov. Kiev: Nauk. Dumka, 736.
- Sorokin, V. G. (1989). Database of steels and alloys. Moscow: Mechanical Engineering, 640.
- Il'skij, A. L., Kas'janov, V. M., Poroshin, V. G. (1967). Drilling machines, mechanisms and structures. Moscow, Nedra, 469.
- Uniform safety standards for the development of the main types of oil and gas equipment (1982). RD 39-22-617-81, MNP.
##submission.downloads##
Опубліковано
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2015 Константин Викторович Дихтяренко, Владимир Петрович Червинский, Андрей Игоревич Пупышев
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution 4.0 International License.
Закріплення та умови передачі авторських прав (ідентифікація авторства) здійснюється у Ліцензійному договорі. Зокрема, автори залишають за собою право на авторство свого рукопису та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons CC BY. При цьому вони мають право укладати самостійно додаткові угоди, що стосуються неексклюзивного поширення роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом, але за умови збереження посилання на першу публікацію статті в цьому журналі.
Ліцензійний договір – це документ, в якому автор гарантує, що володіє усіма авторськими правами на твір (рукопис, статтю, тощо).
Автори, підписуючи Ліцензійний договір з ПП «ТЕХНОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР», мають усі права на подальше використання свого твору за умови посилання на наше видання, в якому твір опублікований. Відповідно до умов Ліцензійного договору, Видавець ПП «ТЕХНОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР» не забирає ваші авторські права та отримує від авторів дозвіл на використання та розповсюдження публікації через світові наукові ресурси (власні електронні ресурси, наукометричні бази даних, репозитарії, бібліотеки тощо).
За відсутності підписаного Ліцензійного договору або за відсутністю вказаних в цьому договорі ідентифікаторів, що дають змогу ідентифікувати особу автора, редакція не має права працювати з рукописом.
Важливо пам’ятати, що існує і інший тип угоди між авторами та видавцями – коли авторські права передаються від авторів до видавця. В такому разі автори втрачають права власності на свій твір та не можуть його використовувати в будь-який спосіб.