Аналіз методів побудови джерел КВЧ випромінювання з високою стабільностю їх частоти
DOI:
https://doi.org/10.15587/1729-4061.2012.3769Ключові слова:
Дифракція, діод, частота, резонатор, частотні шумиАнотація
Проведений аналіз джерел КНЧ випромінювання з метою створення високочутливої системи діелекометріі, яка можлива при застосуванні високостабільного джерела випромінювань RDX діапазону на основі діелектричного резонатора з коливаннями «шепочучої галереї»
Посилання
- Буренин Н.И., Сафаров Р.Т. Стабилизация частоты генераторов СВЧ. / Н.И.Буренин, Р.Т. Сафаров // - М.: Советское радио, 1962.
- Гвоздев Б.Н., Ештокин В.Н., Зырин С.С., Пелевин А.А. Частотные шумы твердотельных генераторов в режимах комбинированной параметрической и электрической стабилизации частоты / Б.Н. Гвоздев, В.Н.Ештокин, С.С.Зырин, А.А. Пелевин // Электронная техника. Сер. 1. Электроника СВЧ. – 1980. - № 4. – С. 24-28.
- Бородкин А.И., Булгаков Б.М., Смородин В.В. Полупроводниковый генератор с колебательной системой-открытый резонатор с отражательной решеткой. / А.И.Бородкин, Б.М.Булгаков, В.В.Смородин //Письма в ЖТФ. 1980, том 6, №10, -С.1189-1193.
- Фисун А.И., Белоус О.И. Квазиоптические твердотельные источники излучения: принципы построения, тенденции развития и перспективы приложений. / А.И.Фисун, О.И.Белоус //Зарубежная электроника. Успехи современной радиоэлктроники. 1999 №4, -С 41-64.
- Царапкин Д.П. Применение диэлектрических резонаторов с волнами типа «шепчущей галереи» для стабилизации частоты автогенераторов СВЧ / Д.П. Царапкин // Радиотехника. – 2002. - № 2. – С. 28-35.
##submission.downloads##
Опубліковано
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2014 Николай Петрович Кунденко, Александр Данилович Черенков
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution 4.0 International License.
Закріплення та умови передачі авторських прав (ідентифікація авторства) здійснюється у Ліцензійному договорі. Зокрема, автори залишають за собою право на авторство свого рукопису та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons CC BY. При цьому вони мають право укладати самостійно додаткові угоди, що стосуються неексклюзивного поширення роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом, але за умови збереження посилання на першу публікацію статті в цьому журналі.
Ліцензійний договір – це документ, в якому автор гарантує, що володіє усіма авторськими правами на твір (рукопис, статтю, тощо).
Автори, підписуючи Ліцензійний договір з ПП «ТЕХНОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР», мають усі права на подальше використання свого твору за умови посилання на наше видання, в якому твір опублікований. Відповідно до умов Ліцензійного договору, Видавець ПП «ТЕХНОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР» не забирає ваші авторські права та отримує від авторів дозвіл на використання та розповсюдження публікації через світові наукові ресурси (власні електронні ресурси, наукометричні бази даних, репозитарії, бібліотеки тощо).
За відсутності підписаного Ліцензійного договору або за відсутністю вказаних в цьому договорі ідентифікаторів, що дають змогу ідентифікувати особу автора, редакція не має права працювати з рукописом.
Важливо пам’ятати, що існує і інший тип угоди між авторами та видавцями – коли авторські права передаються від авторів до видавця. В такому разі автори втрачають права власності на свій твір та не можуть його використовувати в будь-який спосіб.