Вплив кількості витків на термічний опір пульсаційних теплових труб
DOI:
https://doi.org/10.15587/1729-4061.2012.3779Ключові слова:
Пульсаційна теплова труба, кількість витків, термічний опірАнотація
Приведено огляд існуючих досліджень впливу кількості витків на термічний опір пульсаційної теплової труби. Представлені опис експериментальної установки, методики проведення експериментів. Розглянуті особливості процесів теплообміну, які спостерігаються при роботі пульсаційної теплової труби. Наведені результати дослідженьПосилання
- А.с. 504065 СССР, F28D 15/00 Пульсирующая тепловая труба/ Смирнов Г.Ф., Г.Л. Савченков – 1971.
- Patent 4,921,041 U.S.А., F28D 15/02 Structure of a Heat Pipe / Akachi H. 1990.
- Кузнецов И.О., Смирнов Г.Ф. Экспериментальное и математическое моделирование характеристик пульсационных тепловых труб (ПТТ)/ И.О. Кузнецов, Г.Ф. Смирнов // Холодильна техніка і технологія. – 2005. – №5. –С. 61-69.
- Charoensawan P. Thermal performance of horizontal closed-loop oscillating heat pipes [Текст] / P.Charoensawan, P. Terdtoon// Applied Thermal Engineering. - 2008. – vol. 28, iss. 5-6. – P. 460-466.
- Charoensawan P. Closed loop pulsating heat pipes. Part A: parametric experimental investigations [Текст] / P.Charoensawan, S. Khandekar, M. Groll, P. Terdtoon // Applied Thermal Engineering. – 2003. – vol. 23. – P. 2009–2020.
- Кравец В.Ю. Влияние количества витков на теплопередающие характеристики пульсационных тепловых труб [Текст] / В.Ю. Кравец, Е.С. Алексеик// Восточно-Европейский журнал передовых технологий. – 2010. – Вып.6/7(48). – С. 59-68.
- Кравец В.Ю. Исследование режимов теплообмена в пульсационной тепловой трубе / В.Ю. Кравец, А.Н. Наумова, А.Н. Вовкогон// Технология и конструирование в электронной аппаратуре. – 2010. – №1. – С. 39 – 43.
##submission.downloads##
Опубліковано
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2014 Владимир Юрьевич Кравец, Евгений Сергеевич Алексеик, Александра Юрьевна Аполлонина
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution 4.0 International License.
Закріплення та умови передачі авторських прав (ідентифікація авторства) здійснюється у Ліцензійному договорі. Зокрема, автори залишають за собою право на авторство свого рукопису та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons CC BY. При цьому вони мають право укладати самостійно додаткові угоди, що стосуються неексклюзивного поширення роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом, але за умови збереження посилання на першу публікацію статті в цьому журналі.
Ліцензійний договір – це документ, в якому автор гарантує, що володіє усіма авторськими правами на твір (рукопис, статтю, тощо).
Автори, підписуючи Ліцензійний договір з ПП «ТЕХНОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР», мають усі права на подальше використання свого твору за умови посилання на наше видання, в якому твір опублікований. Відповідно до умов Ліцензійного договору, Видавець ПП «ТЕХНОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР» не забирає ваші авторські права та отримує від авторів дозвіл на використання та розповсюдження публікації через світові наукові ресурси (власні електронні ресурси, наукометричні бази даних, репозитарії, бібліотеки тощо).
За відсутності підписаного Ліцензійного договору або за відсутністю вказаних в цьому договорі ідентифікаторів, що дають змогу ідентифікувати особу автора, редакція не має права працювати з рукописом.
Важливо пам’ятати, що існує і інший тип угоди між авторами та видавцями – коли авторські права передаються від авторів до видавця. В такому разі автори втрачають права власності на свій твір та не можуть його використовувати в будь-який спосіб.