Параметричний аналіз впливу різних факторів на теплову потужність U-подібного трубного випромінювача
DOI:
https://doi.org/10.15587/1729-4061.2015.37802Ключові слова:
випромінювач, коефіцієнт поглинання, U-подібний випромінювач, енергетична ефективність, відбивачАнотація
Проведено аналіз впливу геометричних розмірів та оптичних властивостей U-подібного «темного» трубного випромінювача на його енергетичну ефективність. Встановлено, що у досліджуємих межах енергетична ефективність «темного» трубного випромінювача може бути збільшена за рахунок збільшення температури та діаметра пальникової гілки, зменшення діаметра гілки, що відходить, збільшення коефіцієнта поглинання поверхні корпуса відбивача та поверхні пола приміщення.
Посилання
- Tutnnikov, A., Mosiagin, V. (2001). About using gas infrared radiators for heating industrial buildings AVHC. Engineering systems, 3, 29–31.
- Redko, A., Bolotskih, N. (2010). Improving industrial heating system for premises by gas tube infrared heaters Power Saving. Energy. Energy audit, 4, 36–47.
- Standart AVHC (2006). Heating and heating with gas infrared emitters, STO NP «AVHC» 4.1.5, 10.
- Vishnevsky, E., Juikov, R. (2001). Comparative analysis of air and radiant heating of large areas. Engineering systems AVHC-Northwestward, 3, 24–28.
- Dugarov, Y., Katcin, R. (2003). The use of gas infrared heaters as a promising direction in heating Industrial and civil construction, 12, 38–39.
- Kreinin, E., Roginsky, O., Bondarchuk, V. (2001). System Optimization radiant space heating. Gas industry, 2, 51–53.
- Bloh, A., Juravlev, Y., Ryjkov, L. (1991). Radiation heat transfer: a handbook. Energoatomizdat, 432.
- Alekseev, G., Iakovlieva, A. (2010). Method of calculating the angular coefficients for heating «dark» U-shaped tube emitters. Technical thermal physics and industrial power system: collection of scientific papers, 2, 5–11.
- Revun, M., Iakovlieva. A. (2010). The estimated surface temperature of the U-shaped reflector «dark» pipe radiator. Metallurgical Heat Engineering col.scien.pep. National Metallurgical academy of Ukraine, 2 (17), 185–189.
##submission.downloads##
Опубліковано
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2015 Александра Витальевна Яковлева
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution 4.0 International License.
Закріплення та умови передачі авторських прав (ідентифікація авторства) здійснюється у Ліцензійному договорі. Зокрема, автори залишають за собою право на авторство свого рукопису та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons CC BY. При цьому вони мають право укладати самостійно додаткові угоди, що стосуються неексклюзивного поширення роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом, але за умови збереження посилання на першу публікацію статті в цьому журналі.
Ліцензійний договір – це документ, в якому автор гарантує, що володіє усіма авторськими правами на твір (рукопис, статтю, тощо).
Автори, підписуючи Ліцензійний договір з ПП «ТЕХНОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР», мають усі права на подальше використання свого твору за умови посилання на наше видання, в якому твір опублікований. Відповідно до умов Ліцензійного договору, Видавець ПП «ТЕХНОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР» не забирає ваші авторські права та отримує від авторів дозвіл на використання та розповсюдження публікації через світові наукові ресурси (власні електронні ресурси, наукометричні бази даних, репозитарії, бібліотеки тощо).
За відсутності підписаного Ліцензійного договору або за відсутністю вказаних в цьому договорі ідентифікаторів, що дають змогу ідентифікувати особу автора, редакція не має права працювати з рукописом.
Важливо пам’ятати, що існує і інший тип угоди між авторами та видавцями – коли авторські права передаються від авторів до видавця. В такому разі автори втрачають права власності на свій твір та не можуть його використовувати в будь-який спосіб.