Визначення сегрегації фракцій аглошихти, необхідної для стабілізації теплового режиму спікання
DOI:
https://doi.org/10.15587/1729-4061.2015.37829Ключові слова:
сегрегація, агломерація, адекватність моделі, тепловий режим, горизонт шару, шихтаАнотація
В роботі проаналізовано існуючі підходи, щодо визначення фракційного складу матеріалу, що завантажується на паллети. Запропоновано методику, що дозволяє в неперервному режимі реального часу оцінювати фракційний склад шихти по горизонтам шару підготовленого до спікання. Перевірено адекватність розробленої методики для умов аглофабрик різних підприємств.
Посилання
- Pazuk, M. U. (1981). Kontrol granulometricheskogo sostava okomkovanoj shihty. Chernaya metallurgiya, 12, 4–6.
- Ovchinikova, I. A. (2012). Automated control of charge formation on the sinter belt. Eastern-European Jpurnal of Enterprise Technologies, 5/3 (59), 35–38. Available at: http://journals.uran.ua/eejet/article/view/4509/4192
- Rahuba, V. O. (2010). Opmizaciya upravlinn’a formuvann’am granulometrichnih harakteristik agloshihty pri pidgotovci do spikann’a. Kiev, 21.
- Rusakov, P. G. (1985). Issledovanie zakonomernostey raspredeleniya neodnorodnogo sipuchego materiala po otkosu. Chernaya metallurgiya, 6, 15–19.
- Ishenko, A. D. (1992). Matematichskaya model gransostava zhelezorudnih okatishey. Buleten institute Chermetinfirmaciya, 3, 15–17.
- Gotovcev, A. A. (1981). Formirovanie sloya agloshihty pered spekaniem. Stal, 12, 11–15.
- Korshikov, G. V. (1996). Formirovanie strukturi sloya shihty I speak na aglomashinah AKM-312 pri razlichnih sposobah zagruzki. Stal, 11, 3–8.
- Sal’nikov, I. M. (1991). Analiz metodov ocenki neodnorodnostey strukturi sloya shihty. Chernaya metallurgiya, 10, 13–15.
- Maki, T., Sekiguchi, I. (2009). Study for Evaluation and Optimization of Iron Ore Granulation with Consideration of Dynamics and Particle Conditions. ISIJ International, 49 (5), 631–636. doi: 10.2355/isijinternational.49.631
- Evstugin, S. N. (2003). Primenenie sistemi “Granulometr” dlya neprerivnogo bezkontaktnogo opredeleniya gransostava kuskovih materialov. Stal, 1, 36–38.
- Mnyh, A. S. (2014). Opredelenie optimalnogo raspredeleniya tverdogo topliva v sloe zagruzjaemoj shihty dlya viravnivaniya teplovogo regima aglomaracionogo procesa. Tehnichna teplofizika ta promislova teploenergetika, 6, 47–51.
- Petrushov, S. N. (1998). Formirovanie strukruri aglomeracionogo sloya shihti. Chernaya metallurgiya, 8, 21–24.
##submission.downloads##
Опубліковано
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2015 Антон Сергеевич Мных, Александр Олегович Ерёмин, Ирина Николаевна Мных
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution 4.0 International License.
Закріплення та умови передачі авторських прав (ідентифікація авторства) здійснюється у Ліцензійному договорі. Зокрема, автори залишають за собою право на авторство свого рукопису та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons CC BY. При цьому вони мають право укладати самостійно додаткові угоди, що стосуються неексклюзивного поширення роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом, але за умови збереження посилання на першу публікацію статті в цьому журналі.
Ліцензійний договір – це документ, в якому автор гарантує, що володіє усіма авторськими правами на твір (рукопис, статтю, тощо).
Автори, підписуючи Ліцензійний договір з ПП «ТЕХНОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР», мають усі права на подальше використання свого твору за умови посилання на наше видання, в якому твір опублікований. Відповідно до умов Ліцензійного договору, Видавець ПП «ТЕХНОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР» не забирає ваші авторські права та отримує від авторів дозвіл на використання та розповсюдження публікації через світові наукові ресурси (власні електронні ресурси, наукометричні бази даних, репозитарії, бібліотеки тощо).
За відсутності підписаного Ліцензійного договору або за відсутністю вказаних в цьому договорі ідентифікаторів, що дають змогу ідентифікувати особу автора, редакція не має права працювати з рукописом.
Важливо пам’ятати, що існує і інший тип угоди між авторами та видавцями – коли авторські права передаються від авторів до видавця. В такому разі автори втрачають права власності на свій твір та не можуть його використовувати в будь-який спосіб.