Питання динамічного управління в задачах конверсії ресурсу радіочастотного спектру
DOI:
https://doi.org/10.15587/1729-4061.2012.3790Ключові слова:
РЧС, радіочастотний ресурс, конверсіяАнотація
Обгрунтована необхідність вибору критеріїв ефективності РЧС та його оцінки для впровадження перспективних радіотехнологій на користь перерозподілу смуг частот, який супроводжується вивільненням ресурсу радіочастотного спектруПосилання
- Крупнов, А.Е. Пути повышения эффективности использования РЧС [Текст] / А. Е. Крупнов, А.И. Скородумов // Электросвязь. – 2007. – № 7. – С. 36 – 44.
- Бессилин, А.В. Методические подходы к определению платы за использование РЧС [Текст] / А. В. Бессилин, Е.Е. Володина, В.Н. Володин, Е.Е. Девяткин // Труды НИИР. – 2008. – № 3. – С. 21–25.
- Экономические аспекты управления использованием спектра [Текст] : отчет МСЭ-Р. – серия SM 2012. – М., 1997. – 345 с.
- Economic Aspects of Spectrum Management [Текст] : addendum to ITU-R report sm. 2012-1. – Radiocommunication Study Groups, July 2002. – 293 с.
- Definition of spectrum use and efficiency of radio system [Текст] : recommendation ITU-R SM. 1046-2. – Radiocommunication Study Groups, 2006. – 276 с.
- Системные особенности конверсии радиочастотного спектра в Российской Федерации [Текст] : материалы. 4-ой Всеросс. конф., «Актуальные правовые вопр. телекоммуник. отрасли 2011» (окт. 2011) / отв. ред. Л. С. Рогозин. – Москва : 2011. – 116 с.
- Крупнов, А.Е. Радиочастотный спектр: повышение эффективности использования и новые подходы к регулированию [Текст] / А. Е. Крупнов // Экономика и финансы. – 2009. – № 3. – С. 173–184.
- Тихвинский, В.О. Методология высвобождения и перепланирования РЧС для развития сетей ПС [Текст] / В. О. Тихвинский // Мобильные системы. – 2001. – № 12. – С. 67–78.
- Серов, В.М. Инвестиционный менеджмент [Текст] / В. М. Серов. – М. : ИНФРА-М, – 2000. – 272 с.
##submission.downloads##
Опубліковано
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2014 Любовь Александровна Токарь
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution 4.0 International License.
Закріплення та умови передачі авторських прав (ідентифікація авторства) здійснюється у Ліцензійному договорі. Зокрема, автори залишають за собою право на авторство свого рукопису та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons CC BY. При цьому вони мають право укладати самостійно додаткові угоди, що стосуються неексклюзивного поширення роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом, але за умови збереження посилання на першу публікацію статті в цьому журналі.
Ліцензійний договір – це документ, в якому автор гарантує, що володіє усіма авторськими правами на твір (рукопис, статтю, тощо).
Автори, підписуючи Ліцензійний договір з ПП «ТЕХНОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР», мають усі права на подальше використання свого твору за умови посилання на наше видання, в якому твір опублікований. Відповідно до умов Ліцензійного договору, Видавець ПП «ТЕХНОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР» не забирає ваші авторські права та отримує від авторів дозвіл на використання та розповсюдження публікації через світові наукові ресурси (власні електронні ресурси, наукометричні бази даних, репозитарії, бібліотеки тощо).
За відсутності підписаного Ліцензійного договору або за відсутністю вказаних в цьому договорі ідентифікаторів, що дають змогу ідентифікувати особу автора, редакція не має права працювати з рукописом.
Важливо пам’ятати, що існує і інший тип угоди між авторами та видавцями – коли авторські права передаються від авторів до видавця. В такому разі автори втрачають права власності на свій твір та не можуть його використовувати в будь-який спосіб.