Регулюючий адаптивний комплекс на основі каскадної системи з моделлю об’єкта керування
DOI:
https://doi.org/10.15587/1729-4061.2012.3883Ключові слова:
Адаптація, внутрішня модель, оптимізація, каскадна система керуванняАнотація
У статті викладається спосіб побудови каскадної системи управління з безпосереднім використанням моделі об’єкта в алгоритмах керування та автоналаштуванням, наведено результати математичних дослідженьПосилання
- Сенигов П.Н. Теория автоматического управления: Конспект лекций [Текст] / П.Н. Сенигов – Челябинск: ЮУрГУ. — 2001. — 93с.
- Brosilow, С. Techniques of Model-Based Control [Текст] / C. Brosilow, B. Joseph. — USA : Prentice Hall, 2002. — 704 p.
- Leva, A. Hands-on PID autotuning: a guide to better utilization [Электронный ресурс] / Leva, A., Cox C., Ruano A. — IFAC Professional Brief. – Режим доступа www/ URL: http://www.ifac-control.org/publications/list-of-professional-briefs – 1.03.2011 р. — Загл. с экрана.
- Daniel E. Rivera. Internal Model Control: A Comprehensive View [Текст] / Daniel E. Rivera – Department of Chemical, Bio and Materials Engineering College of Engineering and Applied Sciences Arizona State University, Tempe, Arizona, 1999. — 20 pp.
- Денисенко В. В. ПИД-регуляторы: принципы построения и модификации / В. В. Денисенко // Современные технологии автоматизации. – 2007. - №2. – С. 90-98.
- Мовчан, А. П. Идентификация объектов управления в адаптивных системах управления [Текст] / А.П. Мовчан, В.Ф. Мысак, А.В. Степанец // Сучасні наукові дослідження –’2006: матеріали ІІ міжнародної науково-практичної конференції. — Д.: Наука і освіта, 2006. – С. 60-63
##submission.downloads##
Опубліковано
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2014 Александр Васильевич Степанец
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution 4.0 International License.
Закріплення та умови передачі авторських прав (ідентифікація авторства) здійснюється у Ліцензійному договорі. Зокрема, автори залишають за собою право на авторство свого рукопису та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons CC BY. При цьому вони мають право укладати самостійно додаткові угоди, що стосуються неексклюзивного поширення роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом, але за умови збереження посилання на першу публікацію статті в цьому журналі.
Ліцензійний договір – це документ, в якому автор гарантує, що володіє усіма авторськими правами на твір (рукопис, статтю, тощо).
Автори, підписуючи Ліцензійний договір з ПП «ТЕХНОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР», мають усі права на подальше використання свого твору за умови посилання на наше видання, в якому твір опублікований. Відповідно до умов Ліцензійного договору, Видавець ПП «ТЕХНОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР» не забирає ваші авторські права та отримує від авторів дозвіл на використання та розповсюдження публікації через світові наукові ресурси (власні електронні ресурси, наукометричні бази даних, репозитарії, бібліотеки тощо).
За відсутності підписаного Ліцензійного договору або за відсутністю вказаних в цьому договорі ідентифікаторів, що дають змогу ідентифікувати особу автора, редакція не має права працювати з рукописом.
Важливо пам’ятати, що існує і інший тип угоди між авторами та видавцями – коли авторські права передаються від авторів до видавця. В такому разі автори втрачають права власності на свій твір та не можуть його використовувати в будь-який спосіб.