Підтримка функціонування біопаливних установок
DOI:
https://doi.org/10.15587/1729-4061.2012.3891Ключові слова:
Біопаливна установка, теплова акумулююча ємність, прийняття рішеньАнотація
Запропоновано підтримувати функціонування біопаливних установок на основі оцінки зміни теплової акумулюючої ємності
Посилання
- Долинский А.А . Инновационные тепломассобменные технодлогии производства биотоплива из растительного сырья / А.А. Долинский, Л.Н. Грабов, В.И. Мерщий , Т.Л. Грабова // Промышленная теплотехника. -2006. - №5. -С.70-75.
- Чайковская Е.Е. Поддержание функционирования энергетических систем на основе интеллектуального управления тепломассобменными процессами /Труды 6-го Минского Международного Форума по тепломассобмену.- ИТМО им. А.В.Лыкова НАНБ, 8-05, 2008.- С. 1-10.
- Кустов К.О. Підтримка функціонування біогазової установки на рівні прийняття рішень / К.О. Кустов // Восточно-Европейский журнал передовых технологий. - 2007. - T. 3, N 2(27). - С.54 - 56.
- Кустов К.А. Система управления процессом получения биогаза на уровне принятия решений // Восточно-Европейский журнал передовых технологий. - 2006. - T. 3, N 2(21). - С.44 - 47.
- Кустов К.А. Конструктивно-режимная реализация биогазовой установки на основе управления// Восточно-Европейский журнал передовых технологий. 2007. - T. 2, N 3(26). - С.14 - 16
- Чайковська Є.Є. Інтелектуальне управління виробництвом біодизелю/ Є.Є.Чайковська Є.Є., А.А. Степанчук // Збірка доповідей на ІY Всеукраїнській науково-практичній конференції [Информационные технологии и автоматизация – 2011], (12-14 жовтня 2011р. м. Одеса).- ОНАХТ. - С.67-69.
##submission.downloads##
Опубліковано
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2014 Євгенія Євстафіївна Чайковська, Костянтин Олександрович Кустов
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution 4.0 International License.
Закріплення та умови передачі авторських прав (ідентифікація авторства) здійснюється у Ліцензійному договорі. Зокрема, автори залишають за собою право на авторство свого рукопису та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons CC BY. При цьому вони мають право укладати самостійно додаткові угоди, що стосуються неексклюзивного поширення роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом, але за умови збереження посилання на першу публікацію статті в цьому журналі.
Ліцензійний договір – це документ, в якому автор гарантує, що володіє усіма авторськими правами на твір (рукопис, статтю, тощо).
Автори, підписуючи Ліцензійний договір з ПП «ТЕХНОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР», мають усі права на подальше використання свого твору за умови посилання на наше видання, в якому твір опублікований. Відповідно до умов Ліцензійного договору, Видавець ПП «ТЕХНОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР» не забирає ваші авторські права та отримує від авторів дозвіл на використання та розповсюдження публікації через світові наукові ресурси (власні електронні ресурси, наукометричні бази даних, репозитарії, бібліотеки тощо).
За відсутності підписаного Ліцензійного договору або за відсутністю вказаних в цьому договорі ідентифікаторів, що дають змогу ідентифікувати особу автора, редакція не має права працювати з рукописом.
Важливо пам’ятати, що існує і інший тип угоди між авторами та видавцями – коли авторські права передаються від авторів до видавця. В такому разі автори втрачають права власності на свій твір та не можуть його використовувати в будь-який спосіб.