Характеристики безпеки руху транспортного потоку пасажирського маршрутного транспорту
DOI:
https://doi.org/10.15587/1729-4061.2012.3909Ключові слова:
Потік транспортний, транспорт пасажирський, синтезАнотація
Синтезовано характеристики нерівномірності руху транспортного потоку відносно транспортного потоку пасажирського маршрутного транспорту, які дозволяють оцінювати безпеку рухуПосилання
- Столяров А.Л. Нові підходи щодо покращення безпеки дорожнього руху // Автошляховик України. – 2007. – №6. – С. 16¬¬-18.
- Гудков В.А. Пассажирские автомобильные перевозки / В.А. Гудков, Л.Б. Миротин, А.В. Вельможин, С.А. Ширяев. – М.: Горячая линия - Телеком, 2006. – 447 с.
- Попов С.Ю. Синтез макроскопічних характеристик взаємодії пасажирського маршрутного транспорту з транспортним потоком на дорогах другої категорії / О.М. Дудніков, С.Ю. Попов // Вісті Автомобільно-дорожнього інституту: Науково-виробничий збірник / АДІ ДВНЗ “ДонНТУ”. – Горлівка, 2012. – № 2(13). – С.35-40.
- Попов С.Ю. Синтез мікроскопічних та інженерно-психологічних характеристик взаємодії пасажирського маршрутного транспорту з транспортним потоком на дорогах другої категорії / С.Ю. Попов // Вісник Донецької академії автомобільного транспорту: Науково-виробничий збірник / ПВНЗ “ДААТ”. – Донецьк, 2012. – № 1(18). – 35-41 С.
- Дудніков О.М. Формування підходу до організації міських пасажирських перевезень на сумісних ділянках руху Вісті Автомобільно-дорожнього інституту: Науково-виробничий збірник / О.М. Дудніков, М.С. Виноградов, Н.В. Кузьменко // АДІ ДВНЗ “ДонНТУ”. – Горлівка, 2009. – № 2(9). – С. 52 – 59.
- Дрю Д. Теория транспортных потоков и управление ими / Д.Дрю. – М: Транспорт, 1972. – 424 с.
- Дудніков О.М. Енергетичний підхід до аналізу безпеки руху транспортного потоку // Автошляховик України. – 2003. - № 2 (172). – С. 22-25.
- Системологія на транспорті: Підручник: У 5 кн./ За заг.ред. М.Ф.Дмитриченка. – К.: Знання України, 2005. – Кн. V: Ергономіка / Е.В.Гаврилов, М.Ф.Дмиртриченко, В.К.Частка та ін. – 256 с.
##submission.downloads##
Опубліковано
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2014 Станіслав Юрійович Попов
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution 4.0 International License.
Закріплення та умови передачі авторських прав (ідентифікація авторства) здійснюється у Ліцензійному договорі. Зокрема, автори залишають за собою право на авторство свого рукопису та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons CC BY. При цьому вони мають право укладати самостійно додаткові угоди, що стосуються неексклюзивного поширення роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом, але за умови збереження посилання на першу публікацію статті в цьому журналі.
Ліцензійний договір – це документ, в якому автор гарантує, що володіє усіма авторськими правами на твір (рукопис, статтю, тощо).
Автори, підписуючи Ліцензійний договір з ПП «ТЕХНОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР», мають усі права на подальше використання свого твору за умови посилання на наше видання, в якому твір опублікований. Відповідно до умов Ліцензійного договору, Видавець ПП «ТЕХНОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР» не забирає ваші авторські права та отримує від авторів дозвіл на використання та розповсюдження публікації через світові наукові ресурси (власні електронні ресурси, наукометричні бази даних, репозитарії, бібліотеки тощо).
За відсутності підписаного Ліцензійного договору або за відсутністю вказаних в цьому договорі ідентифікаторів, що дають змогу ідентифікувати особу автора, редакція не має права працювати з рукописом.
Важливо пам’ятати, що існує і інший тип угоди між авторами та видавцями – коли авторські права передаються від авторів до видавця. В такому разі автори втрачають права власності на свій твір та не можуть його використовувати в будь-який спосіб.