Досягнення безпечної концентрації флотореагенту у водоймі при флотації залізних руд
DOI:
https://doi.org/10.15587/1729-4061.2012.3930Ключові слова:
Флотація, прогноз накопичення флотореагенту, хвостосховищеАнотація
Розглянуто порядок проведення досліджень екологічної спрямованості, які необхідно здійснювати на передпроектної стадії впровадження флотаційного дозбагачення залізних руд для досягнення безпечної концентрації флотореагенту у поверхневому водному об’єктіПосилання
- Теория и технология флотации руд [О. С. Богданов, И. И. Максииов, А. К. Поднек, Н. А. Янис]. – М. : Недра, 1990. – 363 с.
- Справочник по обогащению руд. Основные процессы : сост.: О. С. Богданов, 2-е изд., перераб. и доп. – М. : Недра, 1983. - 381 с.
- Себба Ф. Ионная флотация : [пер. с англ. В. П Небера, А. М. Гольиан]: монография / Ф. Себба. – М. : Металлургия, 1965. – 167 с.
- Дмитрієва О. О. Екологічна безпека поверхневих водних об’єктів при впровадженні флотаційної доводки збагачення залізних руд / О. О. Дмитрієва, О. Л. Тертичний, Г. В. Василенко / Зб. наук. праць / М-во освіти і науки України, Київ. нац. ун-т буд-ва і архіт., НАН України, Ін-т телекомунікацій і глобал. інформ. простору, тематич. вип.: Екологічна безпека та природокористування. – К., 2012. Вип. 9 – 93-104 с.
- Проблеми охорони навколишнього природного середовища та екологічної безпеки: зб. наук. пр. / УкрНДІЕП. – Х.:ВД «Райдер», 2012.- у друку.
- Бронштейн И. Н. Справочник по математике для инженеров и учащихся вузов / И. Н. Бронштейн, К. А. Семендяев. – М. : Главная редакция физико-математической литературы, 1981. – 718 с.
- Родзиллер И. Д. Прогноз качества воды водоемов – приемников сточных вод / И. Д. Родзиллер. – М. : Стройиздат, 1984. – 263 с.
- Інструкція про порядок розробки та затвердження гранично допустимих скидів (ГДС) речовон у водні об’єкти із зворотними водами. Затв. Наказом Міністерства охорони навколишнього природного середовища України № 116 від 15.12.1994 р. – Харків, УкрНЦОВ, 1994. – 77 с.
- Захарченко М.А. Биоинженерные сооружения (БИС) для очистки бытових сточных вод / М.А. Захарченко [Електронний ресурс] – Режим доступу до журн.: http://phytoremediation.com.ua/
##submission.downloads##
Опубліковано
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2014 Олена Олексіївна Дмитрієва, Ганна Валеріївна Василенко
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution 4.0 International License.
Закріплення та умови передачі авторських прав (ідентифікація авторства) здійснюється у Ліцензійному договорі. Зокрема, автори залишають за собою право на авторство свого рукопису та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons CC BY. При цьому вони мають право укладати самостійно додаткові угоди, що стосуються неексклюзивного поширення роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом, але за умови збереження посилання на першу публікацію статті в цьому журналі.
Ліцензійний договір – це документ, в якому автор гарантує, що володіє усіма авторськими правами на твір (рукопис, статтю, тощо).
Автори, підписуючи Ліцензійний договір з ПП «ТЕХНОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР», мають усі права на подальше використання свого твору за умови посилання на наше видання, в якому твір опублікований. Відповідно до умов Ліцензійного договору, Видавець ПП «ТЕХНОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР» не забирає ваші авторські права та отримує від авторів дозвіл на використання та розповсюдження публікації через світові наукові ресурси (власні електронні ресурси, наукометричні бази даних, репозитарії, бібліотеки тощо).
За відсутності підписаного Ліцензійного договору або за відсутністю вказаних в цьому договорі ідентифікаторів, що дають змогу ідентифікувати особу автора, редакція не має права працювати з рукописом.
Важливо пам’ятати, що існує і інший тип угоди між авторами та видавцями – коли авторські права передаються від авторів до видавця. В такому разі автори втрачають права власності на свій твір та не можуть його використовувати в будь-який спосіб.