Формування якості бісквіта з додаванням молочної сироватки та мікробного полісахариду ксампану
DOI:
https://doi.org/10.15587/1729-4061.2012.3935Ключові слова:
Бісквітні напівфабрикати, молочна сироватка, ксампанАнотація
Розглянуто питання оцінки ефективності розробки та впровадження нової технології бісквітних напівфабрикатів за умови використання молочної сироватки та стабілізатора мікробного походженняПосилання
- Сладкая жизнь [Текст] // Food & Drinks. – 2011. – №2. – С. 20-26.
- Хочу печенья. Украинский рынок мучнистых изделий продолжает активизироваться [Текст] // Продукты питания. – 2011. – №10. – С.24-25.
- Микробный полисахарид ксампан [Текст] // Информационный лист №064-98, КиевЦНТЭИ, 1998.
- Санина Т.В. Разработка оптимальной рецептуры бисквитного полуфабриката [Текст] / Т. В. Санина, Ю. С. Сербулов, С. И. Лукина // Хранение и перераб. сельхозсырья. – 2001. – №1. – С. 59-61.
- Gallagher Eimear. Impact of diary protein powders on biscuit quality [Техt] / Gallagher Eimear, Kenny Sheila, Arendt Elke K. // Eur. Food Res. and Technol. – 2005. – Vol.221, №3-4. – Р. 237-243.
- Черевична, Н. І., Самохвалова, О. В., Олійник, С. Г. Нова технологія бісквітних напівфабрикатів з біополімером ксампаном [Текст] / Н. І. Черевична // Вісник Харк. нац. техн. ун-ту сільськ. госп. ім. П. Василенка : зб. наук. праць – Х., 2007. – Вип. 58 : Сучасні напрямки технології та механізації процесів переробних і харчових виробництв. – С. 329–334.
- Панфилов В. А. Теория технологического потока [Текст] / В. А. Панфилов М.: КолосС, 2007. – 319 с.
##submission.downloads##
Опубліковано
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2014 Наталія Іванівна Черевична, Оксана Володимирівна Гапонцева
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution 4.0 International License.
Закріплення та умови передачі авторських прав (ідентифікація авторства) здійснюється у Ліцензійному договорі. Зокрема, автори залишають за собою право на авторство свого рукопису та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons CC BY. При цьому вони мають право укладати самостійно додаткові угоди, що стосуються неексклюзивного поширення роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом, але за умови збереження посилання на першу публікацію статті в цьому журналі.
Ліцензійний договір – це документ, в якому автор гарантує, що володіє усіма авторськими правами на твір (рукопис, статтю, тощо).
Автори, підписуючи Ліцензійний договір з ПП «ТЕХНОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР», мають усі права на подальше використання свого твору за умови посилання на наше видання, в якому твір опублікований. Відповідно до умов Ліцензійного договору, Видавець ПП «ТЕХНОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР» не забирає ваші авторські права та отримує від авторів дозвіл на використання та розповсюдження публікації через світові наукові ресурси (власні електронні ресурси, наукометричні бази даних, репозитарії, бібліотеки тощо).
За відсутності підписаного Ліцензійного договору або за відсутністю вказаних в цьому договорі ідентифікаторів, що дають змогу ідентифікувати особу автора, редакція не має права працювати з рукописом.
Важливо пам’ятати, що існує і інший тип угоди між авторами та видавцями – коли авторські права передаються від авторів до видавця. В такому разі автори втрачають права власності на свій твір та не можуть його використовувати в будь-який спосіб.