Кінетика переестерифікації соняшникової олії при різних температурах
DOI:
https://doi.org/10.15587/1729-4061.2012.3950Ключові слова:
Переестерифікація рослинних олій, біодизельне паливо, метилові естери, кінетика реакціїАнотація
Вивчено кінетику переестерифікації соняшникової олії метанолом в присутності гідроксиду калію при різних температурахПосилання
- Фортунин, В. ,,Зеленое’’ дизельное топливо [Текст] / В. Фортунин // ТЭК. – 2006. – № 11. – С. 32–35.
- Будько, М.О. Аналіз сучасних технологій виробництва дизельного біопалива [Текст] / М.О. Будько // Відновлювана енергетика. – 2008. – № 4. – С. 80–87.
- Лебедев, Н.Н. Теория технологических процессов основного органического и нефтехимического синтеза [Текст] / Н.Н. Лебедев, М.Н. Манаков, В.Ф. Швец– М. : Химия, 1975. – 478 с.
- Нагорнов, С.А. Исследование кинетики процесса метанолиза при переработке растительного сырья в биотоплво [Текст] / С.А. Нагорнов, С.В. Романцова, С.И. Дворецкий, В.П. Таров, И.А. Рязанцева, К. С.Малахов // Весник ТГТУ. − 2009. − Т. 15, № 3. − С. 572-579.
- Зернини, И.А. Физико-химические закономерности процессов при производстве биодизеля второго поколения [Текст] / И.А. Зернини, Д.А. Казаков, В.В. Вольхин // Вестник Пермского государственного технического университета. Химическая технология и биотехнология. – 2011. − № 12. − С. 138-151.
- Будько, М.О. Умови експериментального визначення впливу концентрації каталізатора та температури на час протікання реакції переестерифікації рослинних олій метиловим спиртом [Текст] / М.О. Будько // Відновлювана енергетика. – 2011. – № 4. – С. 76–79.
##submission.downloads##
Опубліковано
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2014 Олександр Іванович Василькевич, Сергій Григорович Бондаренко, Антон Ростиславович Старостін, Марина Олександрівна Будько
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution 4.0 International License.
Закріплення та умови передачі авторських прав (ідентифікація авторства) здійснюється у Ліцензійному договорі. Зокрема, автори залишають за собою право на авторство свого рукопису та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons CC BY. При цьому вони мають право укладати самостійно додаткові угоди, що стосуються неексклюзивного поширення роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом, але за умови збереження посилання на першу публікацію статті в цьому журналі.
Ліцензійний договір – це документ, в якому автор гарантує, що володіє усіма авторськими правами на твір (рукопис, статтю, тощо).
Автори, підписуючи Ліцензійний договір з ПП «ТЕХНОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР», мають усі права на подальше використання свого твору за умови посилання на наше видання, в якому твір опублікований. Відповідно до умов Ліцензійного договору, Видавець ПП «ТЕХНОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР» не забирає ваші авторські права та отримує від авторів дозвіл на використання та розповсюдження публікації через світові наукові ресурси (власні електронні ресурси, наукометричні бази даних, репозитарії, бібліотеки тощо).
За відсутності підписаного Ліцензійного договору або за відсутністю вказаних в цьому договорі ідентифікаторів, що дають змогу ідентифікувати особу автора, редакція не має права працювати з рукописом.
Важливо пам’ятати, що існує і інший тип угоди між авторами та видавцями – коли авторські права передаються від авторів до видавця. В такому разі автори втрачають права власності на свій твір та не можуть його використовувати в будь-який спосіб.