Оцінка небезпеки промислового об’єкту з урахуванням матеріального збитку
DOI:
https://doi.org/10.15587/1729-4061.2012.3956Ключові слова:
Оцінка ризику, техногенна безпека, промисловий об'єкт, шкідливі викиди, матеріальний збитокАнотація
Розроблено методику оцінки ризику промислових підприємств. Дана методика доповнена розрахунком матеріального збитку від викидів в навколишнє середовище шкідливих речовин. З використанням методики проведена оцінка небезпеки промислового об'єктуПосилання
- Алымов В.Т. Техногенный риск [Текст] / В.Т. Алымов, Н.П. Тарасова. – М.: ИКЦ «Акадмкнига», 2006 – 118 с.
- Статюха Г.А. Оценка экологической опасности промышленных систем [Текст] / Г.А.Статюха, Т.В. Бойко, В.И. Бендюг // Математические методы в технике и технологиях ММТТ-22: Сб. трудов XХII Международ. науч. конф.: В10 т. Т. 4. Секция 4, Псков. - 2009. - С. 36-38.
- Бойко Т.В. Особенности определения техногенного риска на объектах химической технологи при проектировании [Текст] / Т.В. Бойко, В.И. Бендюг, М.В. Назаренко // Сб. трудов XXIV Междунар. науч. конф. Математические методы в технике и технологиях – ММТТ-24 в 10 т. Т. 4 Секция 4 / под. общ. ред. В.С. Балакирева.- Киев: Национ. техн. ун-т Украины «КПИ», 2011. – С. 23-26.
- Назаренко М.В. Особливості визначення техногенного ризику хіміко – технологічних об’єктів на стадії проектування [Текст] / М.В. Назаренко, Т.В. Бойко, В.І. Бендюг // Східно-європейский журнал передових технологій, Харків, 2011, №3/11 (51) – С. 13-17.
- Про затвердження Методики розрахунку розмірів відшкодування збитків, які заподіяні державі в результаті наднормативних викидів забруднюючих речовин в атмосферне повітря [Текст]: Наказ від 10 грудня 2008 року № 639 // Офіційний вісник України. – 2009.– № 5. – 02 лютого. – С. 120, стаття 151, код акту 45574/2009.
- Про затвердження Методики розрахунку розмірів відшкодування збитків, заподіяних державі внаслідок порушення законодавства про охорону та раціональне використання водних ресурсів [Текст]: Наказ від 20 липня 2009 року № 389 // Офіційний вісник України. – 2009.– № 63. – 28 серпня. – С. 128, стаття 2242.
##submission.downloads##
Опубліковано
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2014 Владислав Іванович Бендюг, Марія Тіберіевна Салко, Тетяна Владиславівна Бойко
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution 4.0 International License.
Закріплення та умови передачі авторських прав (ідентифікація авторства) здійснюється у Ліцензійному договорі. Зокрема, автори залишають за собою право на авторство свого рукопису та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons CC BY. При цьому вони мають право укладати самостійно додаткові угоди, що стосуються неексклюзивного поширення роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом, але за умови збереження посилання на першу публікацію статті в цьому журналі.
Ліцензійний договір – це документ, в якому автор гарантує, що володіє усіма авторськими правами на твір (рукопис, статтю, тощо).
Автори, підписуючи Ліцензійний договір з ПП «ТЕХНОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР», мають усі права на подальше використання свого твору за умови посилання на наше видання, в якому твір опублікований. Відповідно до умов Ліцензійного договору, Видавець ПП «ТЕХНОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР» не забирає ваші авторські права та отримує від авторів дозвіл на використання та розповсюдження публікації через світові наукові ресурси (власні електронні ресурси, наукометричні бази даних, репозитарії, бібліотеки тощо).
За відсутності підписаного Ліцензійного договору або за відсутністю вказаних в цьому договорі ідентифікаторів, що дають змогу ідентифікувати особу автора, редакція не має права працювати з рукописом.
Важливо пам’ятати, що існує і інший тип угоди між авторами та видавцями – коли авторські права передаються від авторів до видавця. В такому разі автори втрачають права власності на свій твір та не можуть його використовувати в будь-який спосіб.