Методика розвитку креативного мислення в студенів вивчаючих основи графічного дизайну
DOI:
https://doi.org/10.15587/1729-4061.2012.3972Ключові слова:
Творче мислення, креативні завдання, графічний дизайнАнотація
Розуміння основи творчого мислення надає можливість отримати більш глибокий досвід в процесі розвитку, дає можливість знайти об’єктивні закономірності творчого мислення й створити систему розвитку творчих здібностей у навчанніПосилання
- Дороднева, Н.В. Учебно-познавательная деятельность студента как творческий процесс [текст] : Автореф. дисс. канд. пед. наук. – М.: Издательство МГОУ, 2005. – 32 с.
- Ефимов, А.В. Дизайн архитектурной среды [текст] : Учеб. для вузов. – М. : «Архитектура – С», 2006. – 504 с.
- Коджаспирова, Г.М. Педагогический словарь [текст] : Для студ. высш. и сред. пед. учеб. заведений. / Г.М. Коджаспирова, А.Ю. Коджаспиров. – М. : Издательский центр «Академия», 2003. – 176 с.
- Морозов, А.В. Креативная педагогика и психология [текст] / А.В. Морозов, Д.В. Чернилевский. – М. : Академический проект, 2004. – 560 с.
- Рапацевич, Е.С. Педагогика. Современная энциклопедия [текст] / Под. общ. ред. А.П. Астахова. – Минск : Современная школа, 2010. – 720 с.
- Сорокопуд, Ю.В. Педагогика высшей школы [текст]. – Ростов н/Д : Феникс, 2011. – 541 с.
- Шимко, В.Т. Основы дизайна и средового проектирования [текст] : Учеб. пособие. – М.: Издательство «Архитектура – С», 2007. – 160 с. : ил.
##submission.downloads##
Опубліковано
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2014 Людмила Дмитриевна Тютчева, Екатерина Николаевна Малород, Руслан Борисович Хабриев, Екатерина Андреевна Бизюк
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution 4.0 International License.
Закріплення та умови передачі авторських прав (ідентифікація авторства) здійснюється у Ліцензійному договорі. Зокрема, автори залишають за собою право на авторство свого рукопису та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons CC BY. При цьому вони мають право укладати самостійно додаткові угоди, що стосуються неексклюзивного поширення роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом, але за умови збереження посилання на першу публікацію статті в цьому журналі.
Ліцензійний договір – це документ, в якому автор гарантує, що володіє усіма авторськими правами на твір (рукопис, статтю, тощо).
Автори, підписуючи Ліцензійний договір з ПП «ТЕХНОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР», мають усі права на подальше використання свого твору за умови посилання на наше видання, в якому твір опублікований. Відповідно до умов Ліцензійного договору, Видавець ПП «ТЕХНОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР» не забирає ваші авторські права та отримує від авторів дозвіл на використання та розповсюдження публікації через світові наукові ресурси (власні електронні ресурси, наукометричні бази даних, репозитарії, бібліотеки тощо).
За відсутності підписаного Ліцензійного договору або за відсутністю вказаних в цьому договорі ідентифікаторів, що дають змогу ідентифікувати особу автора, редакція не має права працювати з рукописом.
Важливо пам’ятати, що існує і інший тип угоди між авторами та видавцями – коли авторські права передаються від авторів до видавця. В такому разі автори втрачають права власності на свій твір та не можуть його використовувати в будь-який спосіб.