Аналіз залежності рівня попиту послуг автосервісу від платоспроможності споживачів
DOI:
https://doi.org/10.15587/1729-4061.2012.3974Ключові слова:
Логістика, автосервіс, ціноутворення, платоспроможністьАнотація
Розроблено підхід до вирішення комплексної проблеми: формування цін на послуги автосервісу, прогнозування та планування техніко-технологічного розвитку виробництва. Представлено логістичну модель визначення основних показників ефективності функціонування та прогнозування виробництва послугПосилання
- Управление затратами на предприятиях. Учебник. [Текст] / В. Г. Лебедев, Т. Г. Дроздова, В. П. Кустарёв и др.: Под общ.ред. Г. А. Краюхина. – СПб.: Издательский дом “Бизнес-пресса”, 2000. – 277 с.: ил.
- Джон Шоттміллер. Витрати на якість стимулюють процеси безперервного вдосконалення [Текст] // Методи менеджменту якості. 2003. № 2. С. 62-65.
- Марков О. Д.: Автосервис: Рынок, автомобиль, клиент. [Текст] / О. Д. Марков – М.: Транспорт, 1999 – 270 с.
- Управление автосервисом: Учебное пособие для вузов [Текст] / Под общ.ред. проф. Л. Б. Миротина. – М.: Издательство “Экзамен”, 2004. – 320 с.
- Лукинский В. С., Бережной В. И., Бережная Е. В., Цвиринько И. А. Логистика автомобильного транспорта: концепция, методы, модели. [Текст] / В. С. Лукинский, В. И. и др. ‒ М.: Финансы и статистика, 2000. – 280 с.
- Трикоми Ф. Дифференциальные уравнения [Текст] / перевод с английского А. Д. Мышкиса. – М.: Изд-во иностранной литературы, 1962. – 352 с.
##submission.downloads##
Опубліковано
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2014 Микола Антонович Мастепан, Дмитро Михайлович Мінаков, Тетяна В’ячеславівна Волобуєва, Олексій Сергійович Каверин
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution 4.0 International License.
Закріплення та умови передачі авторських прав (ідентифікація авторства) здійснюється у Ліцензійному договорі. Зокрема, автори залишають за собою право на авторство свого рукопису та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons CC BY. При цьому вони мають право укладати самостійно додаткові угоди, що стосуються неексклюзивного поширення роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом, але за умови збереження посилання на першу публікацію статті в цьому журналі.
Ліцензійний договір – це документ, в якому автор гарантує, що володіє усіма авторськими правами на твір (рукопис, статтю, тощо).
Автори, підписуючи Ліцензійний договір з ПП «ТЕХНОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР», мають усі права на подальше використання свого твору за умови посилання на наше видання, в якому твір опублікований. Відповідно до умов Ліцензійного договору, Видавець ПП «ТЕХНОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР» не забирає ваші авторські права та отримує від авторів дозвіл на використання та розповсюдження публікації через світові наукові ресурси (власні електронні ресурси, наукометричні бази даних, репозитарії, бібліотеки тощо).
За відсутності підписаного Ліцензійного договору або за відсутністю вказаних в цьому договорі ідентифікаторів, що дають змогу ідентифікувати особу автора, редакція не має права працювати з рукописом.
Важливо пам’ятати, що існує і інший тип угоди між авторами та видавцями – коли авторські права передаються від авторів до видавця. В такому разі автори втрачають права власності на свій твір та не можуть його використовувати в будь-який спосіб.