ЗАХИСТ ПОВЕРХОНЬ НАГРІВУ ПІД ЧАС ПРОСТОЮВАННЯ КОТЛІВ
DOI:
https://doi.org/10.15587/1729-4061.2012.4068Ключові слова:
резерв, корозія, втрати енергії.Анотація
Розглянуто методи захисту пароводяного та газоповітряного трактів котла під час простоювання у резерві. Оцінено затрати енергії необхідні для захисту металу поверхонь нагріву від стоянкової корозії.
Посилання
- Магадеев, В.Ш. Коррозия газового тракта котельных установок [Текст] / В.Ш. Магадеев. - М. : Энергоатомиздат, 1986. - 271 с.
- Мальцева, Г.Н. Коррозия и защита оборудования от коррозии [Текст] : учеб. пособие / Г.Н. Мальцева; под ред. С.Н. Виноградова. - Пенза: Изд-во Пенз. гос. ун-та, 2000. - 211 с.
- Янко, П.І. Режими експлуатації енергетичних котлів [Текст] / П.І. Янко, Й.С. Мисак. - Львів: Українські технології, 2004. – 272 с.
- ГКД 34.25.502-95. Збереження устаткування енергоблоків 150, 200, 250, 300, 800 МВт у стані довготривалого резерву. Правила [Текст]. - Затв. Мін. енерг. України 26.05.95. - К., 1995. – 86 с.
- Янко, П.І. Консервація зовнішніх поверхонь котельного обладнання [Текст] / П.І. Янко // Энергетика и электрификация. - 1995. - № 6. - С. 7-9.
##submission.downloads##
Опубліковано
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2014 Ярослав Федорович Івасик, Євген Миколайович Якимів, Марта Ярославівна Кузнецова
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution 4.0 International License.
Закріплення та умови передачі авторських прав (ідентифікація авторства) здійснюється у Ліцензійному договорі. Зокрема, автори залишають за собою право на авторство свого рукопису та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons CC BY. При цьому вони мають право укладати самостійно додаткові угоди, що стосуються неексклюзивного поширення роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом, але за умови збереження посилання на першу публікацію статті в цьому журналі.
Ліцензійний договір – це документ, в якому автор гарантує, що володіє усіма авторськими правами на твір (рукопис, статтю, тощо).
Автори, підписуючи Ліцензійний договір з ПП «ТЕХНОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР», мають усі права на подальше використання свого твору за умови посилання на наше видання, в якому твір опублікований. Відповідно до умов Ліцензійного договору, Видавець ПП «ТЕХНОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР» не забирає ваші авторські права та отримує від авторів дозвіл на використання та розповсюдження публікації через світові наукові ресурси (власні електронні ресурси, наукометричні бази даних, репозитарії, бібліотеки тощо).
За відсутності підписаного Ліцензійного договору або за відсутністю вказаних в цьому договорі ідентифікаторів, що дають змогу ідентифікувати особу автора, редакція не має права працювати з рукописом.
Важливо пам’ятати, що існує і інший тип угоди між авторами та видавцями – коли авторські права передаються від авторів до видавця. В такому разі автори втрачають права власності на свій твір та не можуть його використовувати в будь-який спосіб.