АЛГОРИТМИ ВИЗНАЧЕННЯ ПАРАМЕТРІВ МОДЕЛІ ФЕРОМАГНЕТИКІВ В КОМП'ЮТЕРНІЙ СИСТЕМІ
DOI:
https://doi.org/10.15587/1729-4061.2012.4083Ключові слова:
модель Джілса – Аттертона, метод рою часток, генетичний алгоритмАнотація
У статті розглянута методи визначення параметрів моделі феромагнетиків. Розглянутий метод рою часток. Розглянуто використання генетичного алгоритму для оцінки параметрів.
Посилання
- А.А. Новиков., М.А. Амелина. Конспект лекций по курсу «Математическое моделирование». Часть 1,2,3. – Смоленск, 2006. – 464 с.
- J. Kennedy, R. C. Eberhart, “Particle swarm optimization” // In Proceedings of IEEE International Conference on Neural Networks, стр. 1942–1948, 1995 г.
- Алгоритм роя частиц. [Электронный ресурс]: Хабрахабр –.– Режим доступа: http://habrahabr.ru/post/105639/, свободный – Загл. с экрана – Яз. рус.
- Identification of Jiles–Atherton Model Parameters Using Particle Swarm Optimization / Marion R., Scorretti R., Siauve N., Raulet M.-A., Krahenbiihl, L. //Magnetics, IEEE Transactions on. – 2008. – vol.44. – pp. 894-897
- Введение в ГА и Генетическое программирование. [Электронный ресурс]: Algolist.manual.ru –.– Режим доступа: http://algolist.manual.ru/ai/ga/intro.php, свободный – Загл. с экрана – Яз. рус.
- J-A hysteresis model parameters estimation using GA / Bogomir Zidari, Damijan Miljavec // Advances in Electrical and Electronic Engineering – 2005. – vol.4. – pp. 174 – 177
##submission.downloads##
Опубліковано
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2014 Вiталiй Юрiйович Ларiн, Євген Вiкторович Шкурников
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution 4.0 International License.
Закріплення та умови передачі авторських прав (ідентифікація авторства) здійснюється у Ліцензійному договорі. Зокрема, автори залишають за собою право на авторство свого рукопису та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons CC BY. При цьому вони мають право укладати самостійно додаткові угоди, що стосуються неексклюзивного поширення роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом, але за умови збереження посилання на першу публікацію статті в цьому журналі.
Ліцензійний договір – це документ, в якому автор гарантує, що володіє усіма авторськими правами на твір (рукопис, статтю, тощо).
Автори, підписуючи Ліцензійний договір з ПП «ТЕХНОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР», мають усі права на подальше використання свого твору за умови посилання на наше видання, в якому твір опублікований. Відповідно до умов Ліцензійного договору, Видавець ПП «ТЕХНОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР» не забирає ваші авторські права та отримує від авторів дозвіл на використання та розповсюдження публікації через світові наукові ресурси (власні електронні ресурси, наукометричні бази даних, репозитарії, бібліотеки тощо).
За відсутності підписаного Ліцензійного договору або за відсутністю вказаних в цьому договорі ідентифікаторів, що дають змогу ідентифікувати особу автора, редакція не має права працювати з рукописом.
Важливо пам’ятати, що існує і інший тип угоди між авторами та видавцями – коли авторські права передаються від авторів до видавця. В такому разі автори втрачають права власності на свій твір та не можуть його використовувати в будь-який спосіб.