Застосування віброізолючих опор з еластичним гумовим елементом для зниження небезпечних коливань трубопроводу
DOI:
https://doi.org/10.15587/1729-4061.2012.4153Ключові слова:
енергетичні комплекси, атомні електростанції, трубопровідні системи, демпфуюча віброізолююча опора, вібрація, амплітудно-частотні характеристики.Анотація
У статті розглянуто застосування віброізолюючої демпфуючої опори з еластичним гумовим елементом для зниження коливань трубопроводів різного призначення атомних електростанцій, що транспортують теплоносій.Посилання
- Поліщук, С.М. К расчету нестационарных процессов в трубопроводах крупных энергоблоков [Текст] / С.М. Поліщук, Г.А. Лещинский // Энергетика и электрификация. – 1991. - №3. - С. 26-29.
- Баранов, А.Н. Влияние системы регулирования на динамику движения двухфазных сред в трубопроводах крупных энергоблоков [Текст] / А.Н. Баранов, С.М. Полищук, А.С. Кипоренко, П.А. Сидоренко // Вестник национального политехнического университета «ХПИ». – 2005. – Вип. 57’. –С.42-49.
- Калинин, Б.П. К расчету параметров перегретого пара и вибрации трубопроводов крупных турбоагрегатов [Текст] / Б.П. Калинин, С.М. Полищук, Г.И. Канюк, А.А. Манузин // Сборник научных трудов Севастопольского национального института ядерной энергии и промышленности. – 2003. – Вип.9. - С.83-90.
- Нормы расчета на прочность оборудования и трубопроводов атомных энергетических установок (ПНАЭ Г-7-002-86). – М., Энергоиздат, 1989,- 525 с.
##submission.downloads##
Опубліковано
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2014 Ганна Сергіївна Кіпоренко, Сергій Михайлович Поліщук
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution 4.0 International License.
Закріплення та умови передачі авторських прав (ідентифікація авторства) здійснюється у Ліцензійному договорі. Зокрема, автори залишають за собою право на авторство свого рукопису та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons CC BY. При цьому вони мають право укладати самостійно додаткові угоди, що стосуються неексклюзивного поширення роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом, але за умови збереження посилання на першу публікацію статті в цьому журналі.
Ліцензійний договір – це документ, в якому автор гарантує, що володіє усіма авторськими правами на твір (рукопис, статтю, тощо).
Автори, підписуючи Ліцензійний договір з ПП «ТЕХНОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР», мають усі права на подальше використання свого твору за умови посилання на наше видання, в якому твір опублікований. Відповідно до умов Ліцензійного договору, Видавець ПП «ТЕХНОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР» не забирає ваші авторські права та отримує від авторів дозвіл на використання та розповсюдження публікації через світові наукові ресурси (власні електронні ресурси, наукометричні бази даних, репозитарії, бібліотеки тощо).
За відсутності підписаного Ліцензійного договору або за відсутністю вказаних в цьому договорі ідентифікаторів, що дають змогу ідентифікувати особу автора, редакція не має права працювати з рукописом.
Важливо пам’ятати, що існує і інший тип угоди між авторами та видавцями – коли авторські права передаються від авторів до видавця. В такому разі автори втрачають права власності на свій твір та не можуть його використовувати в будь-який спосіб.