Вплив числа Маха на рівень нерівномірності потоку за решітками з газодинамічним управлінням обтіканням лопаток
DOI:
https://doi.org/10.15587/1729-4061.2012.4157Ключові слова:
активне управління обтіканням, чисельний розрахунок течії.Анотація
У роботі представлено результати чисельного моделювання течії в решетці профілів з активним управлінням обтіканням при різних числах Маха з метою оцінки залежності нерівномірності потоку від інтенсивності газодинамічного впливу на структуру потоку за профілями вхідного направляючого апарату осьового компресора.Посилання
- Терещенко, Ю.М. Аэродинамическое совершенствование лопаточных аппаратов компрессоров [Текст] / Ю.М. Терещенко // – М.: Машиностроение, 1987. – 168с.
- Терещенко, Ю.М. О влиянии некоторых аэродинамических факторов на возбуждение колебаний лопаток турбомашин [Текст] / Ю.М. Терещенко // Сб. ”Проблемы прочности”, 1976. –№ 3. – С. 41-48.
- Терещенко, Ю.М. Моделирование течения на пластине [Текст] / Ю.М. Терещенко, И.А. Ластивка, Е.В. Дорошенко [Текст] / Восточно–Европейский журнал передовых технологий. - 2012. – T. 1, N 7(55). – С. 30-32.
- Терещенко, Ю.М. Численный расчет течения в плоском симметричном дифузоре [Текст] / Ю.М. Терещенко, И.А. Ластивка, Л.Г. Волянская, Е.В. Дорошенко // Восточно–Европейский журнал передовых технологий. - 2011. – T. 6, N 8(54). – С. 19-22.
- Ластівка І.О., Дорошенко К.В. Чисельний розрахунок потоку в решітці аеродинамічних профілів з газодинамічним управлінням обтіканням//Вісник Національного технічного університету «ХПІ». Збірник наукових праць. Тематичний випуск: Нові рішення в сучасних технологіях. – Харків: НТУ «ХПІ» - 2011. - №43. – С.137-141.
##submission.downloads##
Опубліковано
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2014 Юрий Матвеевич Терещенко, Иван Алексеевич Ластивка, Екатерина Викторовна Дорошенко, Лариса Георгиевна Волянская
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution 4.0 International License.
Закріплення та умови передачі авторських прав (ідентифікація авторства) здійснюється у Ліцензійному договорі. Зокрема, автори залишають за собою право на авторство свого рукопису та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons CC BY. При цьому вони мають право укладати самостійно додаткові угоди, що стосуються неексклюзивного поширення роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом, але за умови збереження посилання на першу публікацію статті в цьому журналі.
Ліцензійний договір – це документ, в якому автор гарантує, що володіє усіма авторськими правами на твір (рукопис, статтю, тощо).
Автори, підписуючи Ліцензійний договір з ПП «ТЕХНОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР», мають усі права на подальше використання свого твору за умови посилання на наше видання, в якому твір опублікований. Відповідно до умов Ліцензійного договору, Видавець ПП «ТЕХНОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР» не забирає ваші авторські права та отримує від авторів дозвіл на використання та розповсюдження публікації через світові наукові ресурси (власні електронні ресурси, наукометричні бази даних, репозитарії, бібліотеки тощо).
За відсутності підписаного Ліцензійного договору або за відсутністю вказаних в цьому договорі ідентифікаторів, що дають змогу ідентифікувати особу автора, редакція не має права працювати з рукописом.
Важливо пам’ятати, що існує і інший тип угоди між авторами та видавцями – коли авторські права передаються від авторів до видавця. В такому разі автори втрачають права власності на свій твір та не можуть його використовувати в будь-який спосіб.