ОСОБЛИВОСТІ РЕАЛІЗАЦІЇ ГЕНЕТИЧНОГО АЛГОРИТМУ ДЛЯ ПРОЕКТУВАННЯ ТЕХНОЛОГІЧНИХ СИСТЕМ МЕХАНІЧНОЇ ОБРОБКИ
DOI:
https://doi.org/10.15587/1729-4061.2012.4172Ключові слова:
генетичний алгоритм, хромосома, оператор мутації.Анотація
У статті розглядаються особливості реалізації генетичних алгоритмів при оптимізації параметрів дискретної технологічної системи механічної обробки.Посилання
- Фролов, В.В. Комбинаторно-оптимизационное технологическое проектирование на основе структурно-функциональной унификации технологической системы [Текст] / В.В. Фролов // Вісник Харківського Національного технічного університету сільського господарства імені Петра Василенка. – Харків : ХНТУСГ. – 2010. – Вип. 101: Технічний сервіс АПК, техніка та технологіі у сільскогосподарському машинобудуванні. – С. 160–166.
- Фролов, В.В. Реализация генетического алгоритма для двухуровневой оптимизации параметров технологической системы [Текст] / В.В. Фролов // Восточно-Европейский журнал передовых технологий. – 2010. – №4/3(46). – С. 33–36.
- Reeves, Colin R. Genetic algorithms principles and perspectives. A Guide to GA Theory [Text] / Colin R. Reeves, Jonathan E. Rowe. – New York, Boston, Dordrecht, London, Moscow : Kluwer Academic Publishers, 2002. – 332p.
- Sivanandam, S.N. Introduction to Genetic Algorithms [Text] / S.N. Sivanandam, S.N. Deepa. – Berlin: Springer-Verlag Berlin Heidelberg, 2008. – 442p.
- Панченко, Т.В. Генетические алгоритмы [Текст] / Т.В. Панченко. – Астрахань: Издательский дом «Астраханский университет», 2007. – 87с.
- Лю, Б. Теория и практика неопределенного программирования [Текст] / Б. Лю ; перевод с англ. – М.: БИНОМ. Лаборатория знаний, 2005. – 416с.
- Рутковская, Д. Нейронные сети, генетические алгоритмы и нечеткие системы [Текст] / Д. Рутковская, М. Пилиньский, Л. Рутковский ; перевод с польск. И.Д. Рудинского. – М. : Горячая линия – Телеком, 2006. – 452с.
##submission.downloads##
Опубліковано
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2014 Вячеслав Викторович Фролов
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution 4.0 International License.
Закріплення та умови передачі авторських прав (ідентифікація авторства) здійснюється у Ліцензійному договорі. Зокрема, автори залишають за собою право на авторство свого рукопису та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons CC BY. При цьому вони мають право укладати самостійно додаткові угоди, що стосуються неексклюзивного поширення роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом, але за умови збереження посилання на першу публікацію статті в цьому журналі.
Ліцензійний договір – це документ, в якому автор гарантує, що володіє усіма авторськими правами на твір (рукопис, статтю, тощо).
Автори, підписуючи Ліцензійний договір з ПП «ТЕХНОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР», мають усі права на подальше використання свого твору за умови посилання на наше видання, в якому твір опублікований. Відповідно до умов Ліцензійного договору, Видавець ПП «ТЕХНОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР» не забирає ваші авторські права та отримує від авторів дозвіл на використання та розповсюдження публікації через світові наукові ресурси (власні електронні ресурси, наукометричні бази даних, репозитарії, бібліотеки тощо).
За відсутності підписаного Ліцензійного договору або за відсутністю вказаних в цьому договорі ідентифікаторів, що дають змогу ідентифікувати особу автора, редакція не має права працювати з рукописом.
Важливо пам’ятати, що існує і інший тип угоди між авторами та видавцями – коли авторські права передаються від авторів до видавця. В такому разі автори втрачають права власності на свій твір та не можуть його використовувати в будь-який спосіб.