РОБОТИ ПАТ «СУМСЬКЕ НВО ІМ. М.В. ФРУНЗЕ» З ЕНЕРГОУТИЛІЗАЦІЙНИХ УСТАНОВОК МАЛОЇ ПОТУЖНОСТІ
DOI:
https://doi.org/10.15587/1729-4061.2012.4177Ключові слова:
енергетика, енергоустановки, пентан, водоамміачна суміш.Анотація
Наведено опис і основні технічні характеристики енергоутилізуючих установок малої потужності, які використовуються у якості робочих тіл паросилових циклів низько киплячий вуглеводень - n-пентан і водоаміачна суміш.Посилання
- Білека Б.Д. Комплексне використання утилізаційних енергоустановок на КС для підвищення ефективності ГПА/ Б.Д. Білека, С.П. Васильєв, В.М. Клименко та інші // Нафтова і газова промисловість.-2000.-№4.-С.40-43.
- Роговой Е.Д. Применение энергосберегающих технологий в ОАО ”Сумское НПО им. М.В. Фрунзе” // Газотурбинные технологии. – 2001, №5(14). С. 20-22.
- Бухолдин Ю.С. Теплоэнергетические и энергоутилизационные установки конструкции ОАО «Сумское НПО им. М.В.Фрунзе». / Ю.С. Бухолдин, В.М. Олефиренко, В.П. Парафейник и др.// Программа и тезисы первой Международной конференции «Когенерация в промышленности и коммунальной энергетике». – Институт технической теплофизики НАН Украины.– К. 2004.-С.174.
- Бухолдин Ю.С. Энергоутилизационная установка с пентановым рабочим циклом Бухолдин Ю.С. Олефиренко В.М., Парафейник В.П., Сухоставец С.В. // Газотурбинные технологии. – 2005, №1(36). С. 10-12.
- Д.А. Костенко, В.П. Парафейник, А.В. Смирнов, А.А Халатов Вопросы реконструкции компрессорных станций газотранспортной системы Украины // Компрессорное и энергетическое машиностроение. – 2009, № 4(18). С. 8-13.
##submission.downloads##
Опубліковано
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2014 Андрей Витальевич Смирнов, Владимир Петрович Парафейник, Дмитрий Алексеевич Сидоренко
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution 4.0 International License.
Закріплення та умови передачі авторських прав (ідентифікація авторства) здійснюється у Ліцензійному договорі. Зокрема, автори залишають за собою право на авторство свого рукопису та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons CC BY. При цьому вони мають право укладати самостійно додаткові угоди, що стосуються неексклюзивного поширення роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом, але за умови збереження посилання на першу публікацію статті в цьому журналі.
Ліцензійний договір – це документ, в якому автор гарантує, що володіє усіма авторськими правами на твір (рукопис, статтю, тощо).
Автори, підписуючи Ліцензійний договір з ПП «ТЕХНОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР», мають усі права на подальше використання свого твору за умови посилання на наше видання, в якому твір опублікований. Відповідно до умов Ліцензійного договору, Видавець ПП «ТЕХНОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР» не забирає ваші авторські права та отримує від авторів дозвіл на використання та розповсюдження публікації через світові наукові ресурси (власні електронні ресурси, наукометричні бази даних, репозитарії, бібліотеки тощо).
За відсутності підписаного Ліцензійного договору або за відсутністю вказаних в цьому договорі ідентифікаторів, що дають змогу ідентифікувати особу автора, редакція не має права працювати з рукописом.
Важливо пам’ятати, що існує і інший тип угоди між авторами та видавцями – коли авторські права передаються від авторів до видавця. В такому разі автори втрачають права власності на свій твір та не можуть його використовувати в будь-який спосіб.