МЕТОДОЛОГІЯ РОЗВ’ЯЗАННЯ ЗАДАЧІ КЛАСИФІКАЦІЇ ТЕХНІЧНОГО СТАНУ АВІАЦІЙНОГО ГАЗОТУРБІННОГО ДВИГУНА
DOI:
https://doi.org/10.15587/1729-4061.2012.4182Ключові слова:
газотурбінний двигун, класифікація, нейронна мережа.Анотація
Під час доведення та експлуатації технічної системи на основі моніторингу можливо отримати інформацію щодо її технічного стану. Запропоновано методологію розв’язання задачі класифікації технічного стану авіадвигуна з використанням ймовірнісної нейронної мережі.Посилання
- Каллан Р. Основные концепции нейронных сетей. – М.: Изд. дом «Вильямс», 2001. – 287 с.
- Высочина О.С. Модель мониторинга телекоммуникационной сети на базе модифицированной вероятностной нейронной сети // О.С. Высочина, С.И. Шматков, А.М. Салман / Восточно-европейский журнал передовых технологий. - 2010. – T. 5, N 4(47). – С.67-71.
- Taguchi G., Jugulum R. The Mahalanobis-Taguchi Strategy. A pattern technology system. – New York: John Wiley & Sons, 2002. – 235 p.
- Угрюмова Е.М. Применение эволюционных методов для оценки величин параметров функциональных элементов на основе данных измерений симптомов в процессе эксплуатации газотурбинных двигателей // Е.М. Угрюмова, А.А. Трончук, А.В. Меняйлов, В.Е. Афанасьевская / Проблемы машиностроения. – Х.: Институт проблем машиностроения им. А.Н. Подгорного НАН Украины. – 2010. – Т.13, №2. – С.68-75.
##submission.downloads##
Опубліковано
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2014 Виктория Евгеньевна Афанасьевская, Екатерина Михайловна Угрюмова, Вадим Владимирович Нерубасский, Татьяна Владимировна Гайденко
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution 4.0 International License.
Закріплення та умови передачі авторських прав (ідентифікація авторства) здійснюється у Ліцензійному договорі. Зокрема, автори залишають за собою право на авторство свого рукопису та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons CC BY. При цьому вони мають право укладати самостійно додаткові угоди, що стосуються неексклюзивного поширення роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом, але за умови збереження посилання на першу публікацію статті в цьому журналі.
Ліцензійний договір – це документ, в якому автор гарантує, що володіє усіма авторськими правами на твір (рукопис, статтю, тощо).
Автори, підписуючи Ліцензійний договір з ПП «ТЕХНОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР», мають усі права на подальше використання свого твору за умови посилання на наше видання, в якому твір опублікований. Відповідно до умов Ліцензійного договору, Видавець ПП «ТЕХНОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР» не забирає ваші авторські права та отримує від авторів дозвіл на використання та розповсюдження публікації через світові наукові ресурси (власні електронні ресурси, наукометричні бази даних, репозитарії, бібліотеки тощо).
За відсутності підписаного Ліцензійного договору або за відсутністю вказаних в цьому договорі ідентифікаторів, що дають змогу ідентифікувати особу автора, редакція не має права працювати з рукописом.
Важливо пам’ятати, що існує і інший тип угоди між авторами та видавцями – коли авторські права передаються від авторів до видавця. В такому разі автори втрачають права власності на свій твір та не можуть його використовувати в будь-який спосіб.