ДОСЛІДЖЕННЯ ЗАКОНОМІРНОСТЕЙ ЗМІНИ ОБСЯГУ МАГІСТРАЛЬНИХ ВАНТАЖНИХ ПЕРЕВЕЗЕНЬ
DOI:
https://doi.org/10.15587/1729-4061.2012.4206Ключові слова:
обсяг перевезень, автомобільний і залізничний транспорт.Анотація
Визначенні закономірності зміни частки обсягу перевезень на автомобільному транспорті у загальному обсязі магістральних вантажних перевезень при варіюванні параметрів вибору видів транспорту: часу, відстані, витрат, своєчасності, схоронності.Посилання
- Реалізація потенціалу транспортної інфраструктури України в стратегії посткризового економічного розвитку. – К.: НІСД, 2011. – 37с. Режим доступу: http://www.niss.gov.ua/public/File/2011_nauk_an_rozrobku/transport.pdf.
- Столяр Т.В., Питченко М.В. Математична модель взаємодії автомобільного та залізничного транспорту на терміналі // Автомобильный транспорт. Сборник научных трудов. Вып. 26. Х.: ХНАДУ, 2010. – с.109-114.
- Левковець П.Р., Нікітін П.В., Лабута А.В. Координація роботи різних видів транспорту [Електронний ресурс] // Режим доступу: http://www.nbuv.gov.ua/portal/natural/Upsal/2008_5/08lprdkt.pdf. – Назва з екрану.
- Карпенко О.А. Лисенко Я.В. Логістичне управління координацією роботи різних видів транспорту // Управління проектами, системний аналіз і логістика. Науковий журнал. Вип. №5. Київ: НТУ, 2008. Режим доступу: http://www.nbuv.gov.ua/portal/natural/Upsal/2008_5/08lprdkt.pdf. – Назва з екрану.
- Турпак С.М. Організація взаємодії автомобільного та залізничного транспорту на металургійних підприємствах на основ логістичних принципів // Вісник ЖДТУ. Вип. №2(53). Т.2. Житомир, 2010 – с. 135-138.
- Наумов В.С., Вітер Н.С. Методика формування альтернативних транспортно-технологічних систем доставки вантажів // Восточно-европейский журнал передовых технологий. Вып. 5/4(53). Харьков: Технологический центр, 2011. – с.16-19.
- Бабушкін Г.Ф., Омельченко О.Д., Суботін Р.С. Вибір виду і організація роботи транспорту для логістичних транспортних систем // Восточно-европейский журнал передовых технологий. Вып. 5/2(17). Харьков: Технологический центр, 2005. – с.8-13.
- Давідіч Ю.О., Ольхова М.В. Визначення факторів, що впливають на вибір видів транспорту при магістральних перевезеннях вантажів / Комунальне господарство міст: Наук. техн. зб. Вип. 97. Серія: Техн. науки та архітектура. – Харків: Бруксафоль - Курсор Фолієн, 2011. – с. 294-298.
- Давідіч Ю.О., Ольхова М.В. Розподіл обсягів перевезень вантажів між автомобільним і залізничним видами транспорту при магістральних перевезеннях / Вісник Східноукраїнського національного університету ім. Даля. Науковий журнал. – Луганськ: СНУ ім. Даля. – 2011. – №5(159). Частина 1. – с. 179-184.
- Статут залізниць України. Наказ КМУ від 6 квітня 1998 р. N 457. Режим доступу: http://p.www.pz.gov.ua/docum/ustav_uzu.
##submission.downloads##
Опубліковано
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2014 Марія Володимирівна Ольхова
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution 4.0 International License.
Закріплення та умови передачі авторських прав (ідентифікація авторства) здійснюється у Ліцензійному договорі. Зокрема, автори залишають за собою право на авторство свого рукопису та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons CC BY. При цьому вони мають право укладати самостійно додаткові угоди, що стосуються неексклюзивного поширення роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом, але за умови збереження посилання на першу публікацію статті в цьому журналі.
Ліцензійний договір – це документ, в якому автор гарантує, що володіє усіма авторськими правами на твір (рукопис, статтю, тощо).
Автори, підписуючи Ліцензійний договір з ПП «ТЕХНОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР», мають усі права на подальше використання свого твору за умови посилання на наше видання, в якому твір опублікований. Відповідно до умов Ліцензійного договору, Видавець ПП «ТЕХНОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР» не забирає ваші авторські права та отримує від авторів дозвіл на використання та розповсюдження публікації через світові наукові ресурси (власні електронні ресурси, наукометричні бази даних, репозитарії, бібліотеки тощо).
За відсутності підписаного Ліцензійного договору або за відсутністю вказаних в цьому договорі ідентифікаторів, що дають змогу ідентифікувати особу автора, редакція не має права працювати з рукописом.
Важливо пам’ятати, що існує і інший тип угоди між авторами та видавцями – коли авторські права передаються від авторів до видавця. В такому разі автори втрачають права власності на свій твір та не можуть його використовувати в будь-який спосіб.