ОЦІНКА ЖИВУЧОСТІ СИСТЕМ МОНІТОРІНГУ ІНФОРМАЦІЙНОГО ПРОСТОРУ
DOI:
https://doi.org/10.15587/1729-4061.2012.4209Ключові слова:
живучість, імовірнісна модель, моніторинг, функціональність.Анотація
Пропонується метод оцінки та підвищення адаптивності й достовірності імовірнісної моделі оцінки живучості системи захисту шифрування при рішенні спеціальних завдань моніторингу інформаційного простору.Посилання
- Компьютерные технологии [Електронний ресурс] / Портал: Компьютерные технологии. – Режим доступу www/ URL: http://ru.wikipedia.org/wiki/Портал:Компьютерные_технологии – Заголовок з екрану, доступ вільний.
- Системы мониторинга специального назначения [Електронний ресурс] / Портал спеціальних ресурсів. – Режим доступу www/ URL: http://daily.sec.ru/ publication.cfm?pid=34148&cid=12&ppos=3: – Заголовок з екрану, доступ вільний.
- Гурина, С.А. Живучесть систем защиты информации в условиях внешних воздействий [Текст] / Гурина С.А., Егоров Ф.И., Хорошко В.А. // Захист інформації – 2008. – №2. – С.69-73.
- Гурина, С.А. Создание информационных моделей систем управления защитой объектов [Текст] / Гурина С.А., Егоров Ф.И., Хорошко В.А. // Вісник ДУІКТ – 2008. – Т.6, №2. – С. 147-153.
- Петров, А.А. Способ формирования спецфакторов в моделях оценивания живучести систем охраны объектов [Текст] / Петров А.А., Хорошко В.А. // Вісник Східноукраїнського національного університету ім. В. Даля – 2008. – №8 (126), част.1. – С. 22-24.
- Казакова, Н.Ф. Повышение адаптивности и достоверности вероятностной модели оценки живучести системы защиты шифрования [Текст] / Казакова Н.Ф., Тискина Е.О., Хорошко В.А. // Інформаційна безпека – 2009. – №2(2). – С.69-73.
- Відновлення та оптимізація інформації в системах прийняття рішень [Текст] : підручник / Баранов В.Л., Браіловський М.М., Казакова Н.Ф. та ін.; під загальн. ред. В.О. Хорошко. – К.: Видн. ДУІКТ, 2009. – 134 с.
- Казакова, Н.Ф. Скорочення обсягів контрольних випробувань в інформаційних системах за рахунок їх функціональної надмірності [Текст] / Казакова Н.Ф., Согіна Н.М. // Моделювання та інформаційні технології. Зб. наук. праць ІПМЕ НАН України – 2008. – Вип. 49. – С.34-40.
##submission.downloads##
Опубліковано
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2014 Надія Феліксівна Казакова
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution 4.0 International License.
Закріплення та умови передачі авторських прав (ідентифікація авторства) здійснюється у Ліцензійному договорі. Зокрема, автори залишають за собою право на авторство свого рукопису та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons CC BY. При цьому вони мають право укладати самостійно додаткові угоди, що стосуються неексклюзивного поширення роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом, але за умови збереження посилання на першу публікацію статті в цьому журналі.
Ліцензійний договір – це документ, в якому автор гарантує, що володіє усіма авторськими правами на твір (рукопис, статтю, тощо).
Автори, підписуючи Ліцензійний договір з ПП «ТЕХНОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР», мають усі права на подальше використання свого твору за умови посилання на наше видання, в якому твір опублікований. Відповідно до умов Ліцензійного договору, Видавець ПП «ТЕХНОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР» не забирає ваші авторські права та отримує від авторів дозвіл на використання та розповсюдження публікації через світові наукові ресурси (власні електронні ресурси, наукометричні бази даних, репозитарії, бібліотеки тощо).
За відсутності підписаного Ліцензійного договору або за відсутністю вказаних в цьому договорі ідентифікаторів, що дають змогу ідентифікувати особу автора, редакція не має права працювати з рукописом.
Важливо пам’ятати, що існує і інший тип угоди між авторами та видавцями – коли авторські права передаються від авторів до видавця. В такому разі автори втрачають права власності на свій твір та не можуть його використовувати в будь-який спосіб.